iObit Malware Fighter Pro 3 – pełna licencja w promocji z kluczem

Dodane przez kair4 - pt., 03/13/2015 - 22:18

IObit Malware Fighter PRO 3 jest to kompletne i nowoczesne oprogramowanie do skutecznej ochrony komputera oraz zwalczania wszelkich zagrożeń pochodzących z sieci. Aplikacja w profesjonalnej pełnej wersji jest dostępna za darmo w promocji. Program zabezpiecza komputer przed różnego typu oprogramowaniem szpiegowskim, trojanami, malware, adware, złośliwymi komponentami reklamowymi, keyloggerami, bootami i innymi wirusami.

Posiada 3 tryby skanowania: Szybkie – skanując pliki systemu, Pełne – wszystkie twarde dyski oraz Użytkownika – wskazane miejsca przez użytkownika. Dodatkowo wyposażony jest w moduł ochronny komputera w czasie rzeczywistym, narzędzia do optymalizacji systemu, aktualizacji sterowników, menadżera menu start.

IObit Malware Fighter PRO 3

Posiada skanowanie zewnętrznych nośników USB oraz narzędzie pozwalające sprawdzać podejrzane pliki w chmurze. Aktywacja i czas promocji jest określony, więc należy zarejestrować produkt podając zawarty numer seryjny najpóźniej przed 1 września 2015 - po tej dacie klucz z licencją straci swoją ważność.

Aplikacja jest w polskiej wersji językowej z uniwersalnym instalatorem dla komputerów z procesorami 32 i 64 bity.

Pobierz program w promocji: IObit Malware Fighter Pro 3.Pl+Key

kategoria
Polish