McAfee Internet Security 2015 darmowa licencja na 6 miesięcy

Program McAfee Internet Security 2015 można legalnie pobrać ze strony twórców w darmowej promocji. Jedynym warunkiem zdobycia klucza aktywacyjnego z numerem seryjnym produktu jest utworzenie konta. Osoby które nie posiadają profilu w witrynie McAfee muszą go utworzyć.

Jak to zrobić wyjaśnimy w kilku krokach (patrz foto).

Na dole strony znajduje się formularz do logowania oraz rejestracji. Pod napisem Access Your Account, po prawej stronie znajduje się napis First time here? i pod spodem klikamy na Create Your Account. Pojawi się tabelka, którą należy wypełnić. Po kolei wpisujemy imię i nazwisko, adres e-mail oraz hasło i powtarzamy hasło, następnie klikamy w przycisk I Agree.

Rejestracja mcafeeMcAfee Internet Security 2015

Na podany adres mail zostanie wysłana wiadomość zwrotna z linkiem aktywacyjnym konta. Po aktywacji otrzymamy od producenta klucz aktywacyjny z numerem seryjnym produktu ważnym przez okres 180 dni. Pobieramy program i podczas instalacji wklejamy klucz produktu aktywując licencję.

Oprogramowanie McAfee Internet Security 2015 należy do jednych z lepszych zabezpieczeń antywirusowych i skutecznie chroni komputer przed atakami hackerów, spamem, trojanami, rootkitami, spyware, adware, phishingiem, malware, backdoorami i innymi niebezpieczeństwami.

OS: Windows XP, Vista, 7, 8, 10 [32/64]

Strona promocji McAfee Internet Security

Comments

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish