PowerISO 6.0 full wersja PL

Program PowerISO służy do emulacji wirtualnego napędu oraz edycji i tworzenia obrazów ISO z nośników CD/DVD/Blu Ray. Aplikacja wspiera wszystkie popularne formaty obrazów : ISO, DAA, BIN, JPG, VCD, MDF, LCD, dodatkowo narzędzie ma wbudowany konwerter audio, za pomocą którego można szybko przekonwertować pliki audio CD do popularnych formatów wyjściowych takich jak: MP3, FLAC, APE, WMA czy BIN.

W pełnej wersji aplikacja oferuje możliwość wypalenia plików na nośnikach DVD, CD czy Blu Ray. Elegancko zaprojektowany i czytelny interfejs, posiada integrację z powłoką systemową dzięki temu wszystkie detale i funkcje są proste oraz przejrzyste.

Standardowo Power ISO pozwala na otwieranie obrazów płyt i korzystanie z plików bez konieczności nagrywania zawartości na nośnik. Dodatkowo umożliwia konwersję między formatami obrazów ISO oraz posiada możliwość dodania dużej ilości wirtualnych dysków, które przydają się do emulacji obrazów płyt.

PowerISO 6

Program dostępny jest w pełnej wersji na naszym mikroblogu na forum grupy programers. Żeby pobrać aplikację wymagana jest rejestracja konta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *