Sniper 3D Assassin - fajna gra na telefon z systemem Android

gra Sniper 3D Assassin

Sniper 3D Assassin jest darmową grą akcji dla urządzeń mobilnych z systemem operacyjnym Android. W grze jesteś wyszkolonym snajperem służb specjalnych i masz do wykonania różnego rodzaju misje. Otrzymujesz rozkaz zlikwidowania niebezpiecznych osób lub innych snajperów, którzy polują na ciebie z ukrycia. Za każde prawidłowe wykonanie zadania i zastrzelenie wroga, otrzymujesz nagrody w postaci wirtualnych pieniędzy oraz promocję do dalszego etapu rozgrywki.

Podczas misji, musisz uważać na przypadkowych przechodniów i kręcących się po ulicach ludzi, nie możesz do nich strzelać czy ich ranić, grozi to utratą punktów przegraną. Za każdą udaną akcję otrzymujesz nagrody, które pozwolą wybrać lepszą broń snajperską czy pociski o lepszym rażeniu.

Gra posiada bardzo dobrą oprawę graficzną, niektóre sekwencje są bardzo realistycznie wykonane co sprawia, że grający może poczuć się jak prawdziwy żołnierz elitarnej jednostki specjalnej. Uwaga gra Sniper 3D Assassin jest brutalna, więc nie powinny w nią grać dzieci.

Obejrzyj trailer z grą Sniper 3D Assassin

https://www.youtube.com/watch?v=2VgiVK_hOhM

Pobierz grę na telefon: Sniper 3D Assassin

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish