Ultimate Boot CD darmowy zestaw narzędzi do naprawy komputera

narzedzia Ultimate Boot CD

W skład płyty naprawczej Ultimate Boot CD wchodzi ponad 150 narzędzi służących do naprawy systemu. Oprogramowanie szczególnie pomocne, gdy nasz komputer ulegnie poważnej awarii. W folderze znajdują się dwa gotowe obrazy ISO, jeden z nich można wypalić bezpośrednio na nośniku CD, a drugi jest przygotowany w formie bootowalnej do instalacji na przenośnym dysku USB.

Obrazy ISO zawierają pomocne aplikacje do kompletnej diagnostyki komputera pod kątem uszkodzeń, infekcji czy błędów krytycznych systemu operacyjnego. Programy pomogą użytkownikowi w ustaleniu przyczyny uszkodzeń, naprawią i zdiagnozują procesor, twarde dyski czy pamięć RAM.

Dodatkowo za pomocą płyty ratunkowej Ultimate Boot CD, można odzyskać utracone dane, edytować i zmieniać partycje, przeskanować komputer pod kątem infekcji, przeprowadzać operacje w Biosie. Jak również wyczyścić rejestr systemu, skasować niechciane oprogramowanie, złamać lub odzyskać hasła czy wykonać kopię zapasowe dysków z danymi i wiele więcej.

Ultimate Boot CD pobierzUltimate Boot CD widok

Zestaw narzędzi bardzo przydatny dla informatyków trudniących się naprawami komputerów oraz dla użytkowników domowych. W pliku załączony jest dokument tekstowy z aktualną pełną listą programów.

Żeby użyć płyty naprawczej, włóż do stacji DVD wypalony na nośniku CD obraz ISO i zrestartuj komputer. Jeśli zainstalowałeś na pendrivie lub przenośnym dysku USB, podłącz urządzenie i zrestartuj komputer oraz w menu uruchom oprogramowanie.

Zestaw naprawczo diagnostyczny działa z systemami Windows i Linux

Licencja GPL

Pobierz najnowsze wydanie Ultimate Boot CD: ultimatebootcd.com/download.html

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish