W8 Sidebar - program zarządza procesami w Windows

Dodane przez kair4 - sob., 03/07/2015 - 17:11

Program W8 Sidebar jest niewielkim darmowym narzędziem monitorującym procesy systemu Windows, który także nadzoruje zainstalowane podzespoły w komputerze. Fajnym rozwiązaniem jest, że aplikacja nie wymaga instalacji, wystarczy pobrać niewielki plik oraz kliknąć w exe i po chwili w prawym rogu pulpitu zobaczymy pionowy elegancko wyglądający pasek z wszelkimi danymi.

Widget W8 Sidebar ma wiele ciekawych funkcji m.in: informuje o stanie zapełnienia wewnętrznych i zewnętrznych dysków, monitoruje przesył danych sieci, podaje wydajność procesora, obciążenie pamięci RAM, pokazuje adres IP, pokazuje dzień datę i godzinę. Dodatkowo na pasku znajdziemy wbudowane narzędzia do czyszczenia rejestru czy historii przeglądania Internetu.

Również jest wyposażony w przeglądarkę plików, zarządza programami startowymi oraz posiada wygodną funkcję wyłączania komputera. Użytkownik sam może zdecydować, o której godzinie komputer ma zostać wyłączony lub przełączony w stan hibernacji. Do prawidłowego funkcjonowania narzędzia, wymagana jest instalacji pakietu  NET Framework w wersji 3.5 lub nowszej.

W8.Sidebar.2.0
W8.Sidebar.2.01
W8.Sidebar.2.02

Działa z systemami Windows: XP, Vista, 7, 8, 8.1

Pobierz program: W8 Sidebar https://sites.google.com/site/w8sidebar/

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish