4Shared darmowe konto premium do 100 Gb przestrzeni dysku

Dodane przez kair4 - pt., 04/03/2015 - 09:51

4shared.com jest hostingiem pozwalającym magazynować wszelkiego rodzaju pliki. Za jego pośrednictwem można przechowywać filmy wideo, pliki audio, zdjęcia, aplikacje, obrazy kopii systemowych czy dokumenty. Dodatkowo mamy do dyspozycji generowanie odtwarzaczy audio i wideo online z możliwościami tworzenia całych play list, które można osadzać na blogach lub stronach www.

Playery działają z MP3, a nawet z bezstratnymi plikami audio takimi jak: WAV, FLAC i APE. Rejestracja konta w serwisie jest darmowa, każdy zarejestrowany użytkownik na wstępie otrzymuje ograniczoną przestrzeń dydku do 15 Gb, którą można dowolnie wykorzystać.

Jednak właściciele serwisu postanowili rozszerzyć ofertę i każdemu użytkownikowi przydzielają darmowe konta premium do 100 Gb przestrzeni dyskowej oraz tyle samo dziennego transferu. Warunkiem otrzymania bezpłatnego konta premium jest instalacja i korzystanie z serwisu za pośrednictwem przeglądarki internetowej Citrio. Utworzone konto premium za pośrednictwem przeglądarki jest przydzielane na stałe i działa tylko po przez Citrio.

Przeglądarka Citrio jest całkowicie bezpieczna, bazuje na silniku Google Chrome i jest w stu procentach kompatybilna ze wszystkimi wtyczkami dostępnymi w Chrome Web Store. Żeby skorzystać z oferty hostingu należy najpierw utworzyć konto podstawowe i zarejestrować się. Po utworzeniu konta odwiedzamy stronę z ofertami premium i po prawej w ostatnim okienku 1 Rok klikamy na Bezpłatnie for Citrio users.

Zostaniemy przeniesieni na kolejną stronę i klikamy na Download Citrio i instalujemy przeglądarkę na komputerze. Po zainstalowaniu włączamy program, następnie kopiujemy wygenerowany link http://www.4shared.com/web/citrio/convert, który znajduje się pod spodem.

Wklejamy go w pasek wyszukiwania oraz klikamy na klawiaturze enter i logujemy do serwisu się na wcześniej utworzone przez nas konto. Po tym zabiegu otrzymasz od firmy 4shared.com darmowe konto premium z dodatkową przestrzenią dysku do 100 Gb, które nigdy nie wygasa.

Postępuj jak na załączonych obrazkach.

Citrio premiumpremium 4sharedlogowanie premium 4shared

Promocja nie aktualna.

Utwórz konto w serwisie 4Shared

kategoria
Polish