Advanced SystemCare Ultimate 8 i Antivirus w promocji z kluczem na 1 rok

Advanced SystemCare Ultimate 8  z programem antywirusowym do pobrania w darmowej promocji z legalnym kluczem ważnym przez 360 dni. Oprogramowanie służy do optymalizacji i konserwacji systemu Windows. W najnowszym wydaniu znajdziemy dodatkowo wbudowany program antywirusowy oparty o technologię BitDefender. Programiści zadbali nie tylko o atrakcyjny wygląd, ale znacznie uprościli obsługę aplikacji i przystosowali do obsługi mniej zaawansowanych użytkowników.

W nowej odsłonie dodano moduły takie jak New Protect sprawującym ochronę przeglądarki internetowej, Plugin Toolbar Cleaner - usuwa z przeglądarek uciążliwe śmieciowe instalatory czy dodatki, które często instalują się wraz z darmowym oprogramowaniem podmieniając strony startowe.

Ponadto programie udoskonalono narzędzia czyszczące rejestr systemu, ulepszono plugin do defragmentacji dysków SSD, menadżer odinstalowania aplikacji, funkcję wyłączania zbędnych programów startowych, wtyczkę Smart RAM do optymalizacji pamięci komputera, narzędzie do szybkiej konserwacji i wiele więcej...

Twórcy Advanced SystemCare dodali lepszą funkcjonalność produktu i powiększyli o pakiet antywirusowy zwiększając bezpieczeństwo użytkowników. W powiązaniu dwóch produktów, powstało bardzo dobre oprogramowanie do ochrony i optymalizacji systemu operacyjnego.

IObit Advanced SystemCare Ultimate 8 promocja

Promocja pełnej wersji Advanced SystemCare Ultimate 8 z antywirusem ma określony czas aktywacji. Publiczny klucz licencji działa do 01. 04. 2016 roku. Po instalacji należy podać załączony numer seryjny.

Uwaga program nie jest przeznaczony do sprzedaży na Allegro czy innych serwisach handlowych, nie posiada wsparcia online i działa tylko na 1 stanowisku. Jeśli masz 2 komputery w sieci Wifi musisz zdecydować, na którym będziesz używał aplikacji.

Promocja nie aktywna.

Windows:10 / 8.1 / 8 / 7 / Vista / XP 32|64-bit

Pobierz program : Advanced SystemCare Ultimate 8.pl

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish