Freemake Music Box v 1.0.4.2 – Darmowa wyszukiwarka muzyki

Freemake Music Box to darmowa aplikacja, która służy do słuchania i wyszukiwania muzyki w Internecie. Za pomocą menadżera znajdziemy interesujące nas utwory muzyczne, albumy, koncerty czy klipy, które są dostępne w sieci w serwisach takich jak Youtube i wielu innych.

Po uruchomieniu programu wpisujemy w okienku wyszukiwania interesującą nas frazę i po chwili program zacznie przeszukiwać strony z piosenkami i teledyskami – wynik wyświetli w głównej karcie. Za pomocą narzędzia można tworzyć własne playlisty i zbiory ulubionych wykonawców.

Dodatkowo program ma dostęp do strumieni online ponad 42 milionów zasobów muzycznych, odtwarza większość formatów audio takich jak: MP3, WMA, AAC, FLAC, WAV, OGG, M4A, APE z obsługą tagów ID3.

Tworzy oraz ma możliwość zapisywania playlist w rozszerzeniach :M3U, M3U8, ASX, TPL, KPL, WPL, AIMPPL, PLC, PLS, RLC, ZPL, XSPT, SMI, które można odtwarzać w playerach takich jak : Winamp, AIMP, Windows Media Player, VLC i więcej. Freemake Music Box to oprogramowanie bardzo wygodne dla kolekcjonerów muzyki, jak na darmową wersję posiada ogromne możliwości, których nie mają nawet płatne aplikacje tego typu.

Freemake Music Box v1.0.4

Pobierz program: Freemake Music Box http://www.freemake.com/free_music_box/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *