Freemake Video Downloader – Pobieranie filmów z sieci

Dodane przez kair4 - wt., 04/07/2015 - 10:43

Freemake Video Downloader to bezpłatne narzędzie do pobierania filmów i muzyki z serwisów internetowych. Program działa na zasadzie wyszukiwarki, wystarczy że użytkownik wpisze w okienko to czego szuka, a aplikacja w mgnieniu oka wyświetli kilkadziesiąt wyników.

Program potrafi wyszukiwać treści video w największych serwisach ze strumieniami m.in : YouTube, Facebook, MTV, MTV Music, TubePlus, Dailymotion, Megavideo, Vimeo, Veoh, Break, Stupidvideos, Photobucket, Metacafe, Nicovideo i wiele więcej.

Po za tym zgrywa i konwertuje pliki audi wideo do formatów AVI, MKV, MP3, 3GP, w jakościach: 4K 4096p, 1080p, HD 720p, 480p, 360p, 240p. Pobrane i przekonwertowane pliki można odtwarzać na komputerach i urządzeniach mobilnych opartych o każdy system operacyjny.

Dodatkowo automatycznie usuwa reklamy umieszczone na filmach z YouTube i pobiera ścieżki dźwiękowe w oryginale bez straty na jakości. Program jest rozpowszechniany na licencji Freeware i jest całkowicie darmowym oprogramowaniem. Ma łatwy i czytelny w obsłudze interfejs. Jedyną wada jaka występuje podczas instalacji to instaluje dodatkowe komponenty do przeglądarki.

Freemake Video Downloader 3.7.4

OS:Windows XP, 7, 8, 10 [32/64]

Pobierz : Freemake Video Downloader http://www.freemake.com/pl/free_video_downloader/

kategoria
Polish