GiliSoft Screen Recorder 6.1 pełna wersja z kluczem

Pełna wersja płatnego programu GiliSoft Screen Recorder 6.1 dostępna jest w promocji za darmo z legalnym kluczem. Aplikacja zapisuje wszystkie czynności jakie odbywają się na ekranie monitora. Dodatkowo może nagrywać wybrane sekwencje z gier wideo, muzykę z odtwarzacza, filmy online, głos z mikrofonu oraz robi zrzuty ekranowe. Program jest niewielkich rozmiarów i w przeciwieństwie do konkurencyjnych narzędzi tego typu nie obciąża zasobów komputera.

Oprogramowanie szczególnie przydatne dla użytkowników publikujących wideo poradniki, samouczki i tutoriale w takich serwisach jak: Youtube, Vimeo czy Dailymotion. Program nagrywa przechwycone treści i zapisuje do popularnych formatów takich jak: MP4, AVI, WMV, FLV, H264, JPG, PNG, GIF, Mp3 i Wav.

Po pobraniu rozpakuj archiwum i kliknij w plik setup.exe, poczekaj aż instalator uruchomi proces instalacji, następnie zaakceptuj licencję i po ukończeniu instalacji wpisz załączony klucz wraz z adresem mailowym. Program odblokuje się z dożywotnią licencją. Aplikacja jest po angielsku nie posiada polskiej wersji językowej.

GiliSoft Screen Recorder kameraGiliSoft Screen Recorder

Pobierz :GiliSoft Screen Recorder 6.1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *