Glary Utilities 6 Pro za darmo z kluczem

Dodane przez kair4 - pon., 04/27/2015 - 14:17

Płatna wersja programu Glary Utilities Pro dostępna w darmowej promocji z legalną licencją. Jest to wszechstronne narzędzie służące do czyszczenia rejestru i optymalizacji systemu operacyjnego Windows.

Głównym zadaniem tej aplikacji jest pozbycie się zalegających starych kluczy, ciasteczek oraz innych śmieci jakie nagromadziły się podczas korzystania z komputera. Program jest wyposażony we wszystkie najważniejsze funkcje do przeprowadzania porządnej konserwacji.

Za pośrednictwem tego narzędzia zwiększymy przestrzeń dyskową, wyczyścimy i naprawimy rejestr, wykonamy defragmentacje dysków, usuniemy zagrożenia typu malware, zaszyfrujemy pliki, utworzymy kopię zapasowe, przywrócimy usunięte przypadkowo dane, przywrócimy system Windows, zwolnimy pamięć RAM oraz wymażemy wszystkie ślady przeglądania Internetu.

Glary Utilities Pro 5.10.0

Dodatkowym atutem Glary Utilities jest jego szybkość działania, łatwość obsługi i czytelny prosty interfejs, który jest w jęz. Polskim. W zasadzie program wyposażono we wszystkie funkcje potrzebne do pełnej defragmentacji rejestru systemowego, dysków i optymalizacji systemu.

OS: Windows XP, Vista, 7, 8, 10 [32/64]

Strona promocji: http://www.glarysoft.com/giveaway/index_gu2.php

Pobierz program: Glary Utilities Pro Pl https://www.glarysoft.com/glary-utilities-pro/?src=ga

kategoria
Polish