Tenorshare Any Data Recovery Pro 4.6 z kluczem

Dodane przez kair4 - wt., 04/14/2015 - 17:04

Tenorshare Any Data Recovery Pro to program do przywracania utraconych danych komputera, dostępny w darmowej promocji z legalnym numerem seryjnym produktu. Aplikacja jest doskonałym rozwiązaniem w momencie kiedy niechcący usuniemy z dysku komputera ważne pliki. Do takich sytuacji najczęściej dochodzi podczas formatowania dysków, zmiany rozmiarów partycji czy na skutek infekcji groźnym wirusem.

Żeby odzyskać nasze cenne dane musimy użyć specjalnego oprogramowania jakim jest Tenorshare Any Data Recovery. Program skanuje wszystkie nośniki i odtwarza pełną zawartość, która została z różnych przyczyn utracona. Po wykonaniu pełnej analizy użytkownik wskazuje w programie pliki lub foldery, które chce przywrócić i aplikacja wykonuje bezbłędnie zadanie.

Narzędzie jest wyposażone w dwa tryby skanowania - szybkie i głębokie. Podczas uruchomienia trybu szybkiego program może ominąć niektóre pliki, natomiast tryb głębokiej analizy wykonuje pracę dłużej ale dokładniej z większym prawdopodobieństwem odzyskania nawet najmniejszych plików.

Za pomocą Tenorshare odzyskamy skasowane ebooki w formacie PDF, zdjęcia z wycieczek, ważne projekty, oprogramowanie, licencje z numerami seryjnymi, muzykę, filmy oraz wszystkie inne potrzebne rzeczy.

Tenorshare Any Data Recovery Pro w promocji

Koniec promocji

Pobierz: Tenorshare Any Data Recovery Pro

kategoria
Polish