Webroot SecureAnywhere AntiVirus 2015 z kluczem na rok

Oferta promocyjna oprogramowania antywirusowego firmy Webroot kierowana jest do nowych użytkowników, którzy nigdy nie korzystali z podobnych akcji promocyjnych. Plik instalacyjny programu ma zawartą w sobie legalną licencję działającą przez rok czasu. Wystarczy pobrać instalator oraz zainstalować na komputerze i cieszyć się płatną wersją solidnego oprogramowania antywirusowego przez okrągły rok.

Webroot SecureAnywhere AntiVirus należy do jednych z lepszych pakietów ochrony komputera jest często polecany klientom przez instytucje bankowe, co świadczy o jego niezawodności. Ten niewielkich rozmiarów program nie obciąża systemu operacyjnego jest niesamowicie lekki i mało zasobożerny. Monitoruje ruch sieciowy, blokuje podejrzane witryny, które próbują wyłudzać informacje.

Doskonale radzi sobie z większością wirusów takich jak: backdoory, rootkity, keyloggery, trojany, spyware, adware oraz złośliwym oprogramowaniem i innymi robakami. Aplikacja pracuje w tle w czasie rzeczywistym jako rezydentna ochrona. W momencie wykrycia nieznanego zagrożenia automatycznie blokuje wirusa i przenosi do wirtualnego środowiska SafeStart Sandbox, gdzie jest dokładnie poddawany analizie.

Poza tym aplikacja ochrania komputer przed starszymi jak i nowymi zagrożeniami bez konieczności pobierania całych bibliotek baz wirusów ponieważ działa w chmurze. Narzędzie korzysta tylko z niewielkiej ilości pamięci operacyjnej dlatego jest zaliczany do najlżejszych i najszybszych programów antywirusowych.

Webroot Secure Anywhere AntiVirus v8.0.6Webroot v 8.0.7.26

Pobierz pełną wersję programu z kluczem na 1 rok : Webroot SecureAnywhere AntiVirus 2015

2 Comments:

  1. opinia niezależnego opozycjolisty

    Zarządzanie tą konkretną apką z kluczem w niej zaszytym wygląda tak, że ktoś Wam podrzuca SCAM i aplikację z poziomu której może wykonać dowolną komendę CMD na uprawnieniach admina 😉 Sam soft w sobie jest OK, ale nie instalujcie wszystkiego co popadnie.

  2. Znam ten soft i nasuwa mi się pytanie jak wygląda zarządzane bo z tego co wiem zarządza się tym oprogramowaniem przez stronę www?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *