Windows Firewall Control - program zarządza zaporą w systemie

Dodane przez kair4 - pon., 04/06/2015 - 14:33
program Windows Firewall Control

Windows Firewall Control to niewielka darmowa aplikacja, która pozwala sprawnie i łatwo kontrolować zaporę ogniową w systemie Windows. Narzędzie jest niczym innym jak nakładką na Windowsowy firewall, jego główną zaletą jest wygodny i szybki dostęp do aplikacji sieciowych oraz połączeń.

Za pośrednictwem Windows Firewall Control użytkownik uzyska wszelkie informacje o ruchu sieciowym, może wyłączyć lub włączyć programy, które łączą się z serwerami za pośrednictwem Internetu, pokazuje adresy IP hostów i monitoruje przepływ danych.

Windows Firewall Control 4.0.4.2Windows.Firewall.Control.4.0.4.21

Dodatkowo posiada zaawansowane filtry zwiększające reguły bezpieczeństwa. Niski tryb ma za zadanie dopuścić wszystkie połączenia i aplikacje, średni ogranicza połączenia wybranego oprogramowania lub hostów, zaś tryb wysoki blokuje i ogranicza wszystkie połączenia przychodzące i wychodzące.

Narzędziu znajdziemy funkcję blokady adresów podejrzanych domen i stron www oraz możliwość integracji z powłoką shell czy ustanowienia prywatnego profilu dostępu. Oprogramowanie jest bardzo wygodne w użyciu, ponieważ użytkownik ma dostęp do pełnych funkcji zapory systemowej i może w każdej chwili dokonać zmian w ustawieniach bez konieczności szukania i grzebania ich w narzędziach Windows.

Program w oryginale posiada angielską wersje językową, w naszym dziale downolad załączyliśmy plik ze spolszczeniem, więc żeby program był po polsku, należy polską łatkę umieścić w folderze z zainstalowanym programem.

Windows.Firewall.Control.4.0.4.22Windows.Firewall.Control.4.0.4.23

Program działa z Windows XP, Vista, 7, 8, 10 [32/64]

Pobierz najnowsze wydanie: Windows Firewall Control  https://www.binisoft.org/wfc.php

kategoria
Polish