Avast Internet Security 2015 darmowa licencja 180 dni

Dodane przez kair4 - pon., 06/08/2015 - 14:15

Najnowsza wersja Avast Internet Security 2015 dostępna w darmowej promocji z legalnym kluczem aktywacyjnym ważnym przez 6 miesięcy. Po pobraniu instalatora i zainstalowaniu programu, automatycznie otrzymamy w pełni działający produkt z ważnym numerem seryjnym przez 180 dni. Czas aktywacji liczy się od momentu pierwszego uruchomienia oprogramowania na komputerze.

Avast Internet Security 2015 promocja

Kilka słów o Avast Internet Security.

Jest to kompleksowa ochrona komputera, posiada skaner antywirusowy, rezydentną ochronę w czasie rzeczywistym, zabezpiecza użytkownika przed spamem pocztowym, malware, adware, trojanami i innymi szkodliwymi robakami. W wersji Internet Security znajdziemy zaawansowany firewall, który monitoruje sieć i skutecznie blokuje wszelkiego rodzaju ataki czy próby włamania do komputera.

Po za tym potrafi skanować ruch odbywający się poprzez bezpieczny protokół HTTPS, zabezpiecza przed szkodliwymi witrynami, chroni dostęp do routera prze niepowołanymi osobami oraz pozwala na bezpieczne korzystanie z aplikacji bankowych takich jak :Visa, Wallet i wiele więcej.

Oferta promocyjna wygasła.

Pobierz: Avast Internet Security 2015

kategoria
Polish