Avast Premium Security za darmo w promocji na 180 dni

Darmowy Avast premium security

Pełna wersja Avast Premium Security dostępna w darmowej promocji z legalnym kluczem ważnym przez 6 miesięcy. Jest to kompleksowa ochrona komputera, która posiada skaner antywirusowy, rezydentną ochronę w czasie rzeczywistym, zabezpiecza użytkownika przed spamem pocztowym, malware, adware, trojanami i innymi szkodliwymi robakami.

Kilka słów o Avast Premium Security.

W wersji premium znajdziemy wiele zaawansowanych funkcji jak firewall, który monitoruje sieć skutecznie blokując wszelkiego rodzaju ataki czy próby włamania do komputera.

Antywirus skanuje ruch sieciowy posiada blokadę prób ataków hakerskich czy włamań. Zabezpiecza urządzenie przed szkodliwymi witrynami, chroni dostęp do sieci WI FI i routera przed niepowołanymi osobami. Pozwala na bezpieczne korzystanie z aplikacji bankowych takich jak:Visa, Wallet czy innych.

Avast Premium Security również doskonale sobie radzi z fałszywymi witrynami internetowymi i oprogramowaniem ransomware. Zapewnia ochronę przed wszystkimi zagrożeniami online, łącznie z Phishingiem czy próbami wyłudzeń i kradzieży.

Instalacja i licencja:

Pobieramy instalator i instalujemy program na komputerze. Antywirus zaktualizuje bazę oraz inne komponenty i automatycznie otrzymamy w pełni działający produkt z ważnym numerem seryjnym przez 180 dni. Czas aktywacji liczy się od momentu pierwszego uruchomienia oprogramowania na komputerze.

OS: Windows 10, 8, 7, Vista [32/64]

Oferta promocyjna aktywna

Pobierz: Antywirus Avast Premium

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish