G Data Internet Security licencja na 120 dni

G Data Internet Security

G Data Internet Security 2014 należy do jednych z lepszych programów zabezpieczających komputer przed wirusami, robakami i atakami. Aplikacja posiada wbudowane dwa silniki skanujące oparte o technologię Bitdefener oraz własną G-Data. Po za tym program wyposażony jest w ochroną rodzicielską, filtry antyspamowe, firewall, ochronę przed wirusami w czasie rzeczywistym, ochronę użytkownika podczas przeglądania stron www oraz pakiet narzędzi potrzebnych do blokowania aplikacji w auto start, niszczarkę plików i wiele innych pomocnych funkcji.

Aktualnie G Data Internet Security 2014 nie prowadzi żadnych kampanii promocyjnych, lecz istnieje całkowicie legalny sposób na zdobycie licencji na 3 miesiące. Trik polega na zainstalowaniu starszej wersji G Data Internet Security 2012, podczas instalacji zaznaczamy wersję trial i otrzymujemy z automatu ważny klucz na 120 dni.

Po zainstalowaniu oprogramowania, aktualizujemy go po przez ręczne doinstalowanie G Data Internet Security 2014 i w tym momencie program przeniesie licencję na nowsza wersję. Należy pamiętać, żeby nie usuwać z komputera wcześniej zainstalowanej wersji G Data Internet Security 2012. Program antywirusowy G Data jest bardzo skuteczną ochroną przed wszelkiego typu zagrożeniami, aplikacja jest polecana przez wyspecjalizowane serwisy komputerowe oraz instytucje bankowe. Podczas działania nie zakłóca pracy komputera, nie spowalnia przeglądania stron w internecie jest lekki dla systemu.

G Data Internet Security 2014 screen

Promocja nie aktualna

Pobierz: G Data Internet Security 2012 i 2014

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish