Paragon Hard Disk Manager 15 – Backup & Recovery Compact w promocji

Dodane przez kair4 - ndz., 06/28/2015 - 08:04

Paragon Hard Disk Manager 15 - Backup & Recovery Compact obecnie jest dostępny w darmowej promocji z legalnym kluczem na rok. Żeby skorzystać z oferty należy pobrać oprogramowanie i zainstalować na komputerze, następnie odwiedzamy stronę promocji załączoną w pliku info.txt.

Na stronie wypełniamy krótki formularz podając imię, nazwisko, adres e-mail oraz kraj zamieszkania - uwaga wszystkie pola zaznaczone czerwoną kropką są obowiązkowe. Gdy już uzupełnimy wszystkie pozycje, zaznaczamy kwadrat akceptacji warunków i klikamy na SUBMIT. Na podany adres mail zostanie wysłany klucz licencji z numerem seryjnym, który należy wpisać do programu.

Kilka zdań o możliwościach i zastosowaniu oprogramowania.

Jak wskazuje jego angielska nazwa, służy do wykonywania kopii zapasowych plików, folderów, dysków oraz całych partycji systemowych. Za pomocą tego narzędzia z łatwością przywrócimy utracone dane, odzyskamy system operacyjny, a nawet przy użyciu odpowiednich narzędzi naprawimy uszkodzony system.

Aplikacja wspiera systemy plików dla Linux, Mac OS X oraz Windows. Ponadto obsługuje karty pamięci, zewnętrze nośniki danych i dyski SATA, SCSI oraz PATA.

Paragon Hard Disk Manager 15 - Backup & Recovery Compact

Promocja nie aktualna

Program nie posiada wersji polskiej i działa z systemami Windows 8.1 / 8 / 7 / Vista / XP 32|64-bit.

Pobierz program: Paragon Hard Disk Manager 15 - Backup & Recovery Compact [32/64]

kategoria
Polish