Zbigniew Stonoga publikuje na Facebooku akta afery podsłuchowej

Zbigniew Stonoga afera podsluchowa akta

Zbigniew Stonoga znany jest w Internecie z częstych publikacji wszelkich afer i przecieków dotyczących obecnego rządu oraz związanych z nim bogatych elit polskich oligarchów. Nie trzeba było długo czekać, żeby na jego oficjalnym profilu w portalu społecznościowym Facebook, znalazły się tajne dokumenty i stenogramy pełnych nagrań z ubiegłorocznej afery podsłuchowej.

Jak pamiętamy z mediów zawarte na taśmach treści wstrząsnęły całą opinią publiczną.

Tym razem Stonoga udostępnił całość tajnych akt procesowych wraz z zapisem rozmów wysoko postawionych urzędników państwowych, które zostały nagrane w różnych miejscach m.in w ekskluzywnych restauracjach i pubach.

Materiały te zostały zarejestrowane podczas luźnych rozmów prominentnych polityków. Na nagraniach można było usłyszeć o ciemnych interesach, układach politycznych, szemranych powiązaniach biznesowych, a nawet o rozkładzie państwa polskiego.

Upublicznione częściowo materiały wraz z nagraniami przez magazyn Wprost, jak dotąd nie odniosły żadnego skutku. Afera podsłuchowa powoli zaczyna być zamiatana pod dywan. Paradoks jest taki, że głównie prokuratura próbuje skazać tych co nagrywali, natomiast podejrzani dalej w najlepsze sprawują władzę w kraju i odgrywają rolę ofiar. Wszystkich zainteresowanych wyciekiem oraz zawartością akt z prokuratury, dotyczących sprawy afery taśmowej, odsyłamy na oficjalny profil Zbigniewa Stonogi. Pliki do pobrania na blogu: Akta afery taśmowej

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish