Acronis True Image w promocji z kluczem na 180 dni

Pełna wersja programu Acronis True Image dostępny jest w darmowej promocji na jedno stanowisko z legalnym numerem seryjnym ważnym przez 6 miesięcy. Akcję promocyjną zorganizowała gazeta PC Format. Warunkiem zdobycia licencji jest wypisanie formularza, gdzie należy podać kod promocji, imię i nazwisko, powtórzyć dwa razy adres e-mail, pod który promotor wyśle numer seryjny do aktywacji programu.

Osoby fizyczne nie prowadzące działalności gospodarczej mogą pominąć pole Nazwa firmy nie jest obowiązkowe. Na końcu formularza zaznaczamy kwadrat oznaczony żółtą gwiazdką z akceptacją warunków. Natomiast jeśli chcemy otrzymać nagrodę specjalną od promotora to dodatkowo zaznaczamy kwadrat poniżej. Wtedy otrzymasz w prezencie Acronis Disc Director 11 Home. Jak wszytko wypisaliśmy prawidłowo, to klikamy na przycisk Zatwierdź i wysyłamy zgłoszenie.

Acronis True Image 2015 kopia danych

Acronis True Image jest jedną z lepszych aplikacji do tworzenia i przywracania kopi danych. Program tworzy kopie zapasowe ważnych dokumentów, pojedynczych plików, całych folderów, poszczególnych partycji oraz całych obrazów twardych dysków wraz z zainstalowanym systemem operacyjnym. Bardzo dobrą zaletą oprogramowania jest możliwość wysyłania utworzonych kopii w chmurę.

Za pośrednictwem mechanizmu magazynowania Acronis Cloud, można bezpiecznie przetrzymywać utworzone kopie na wirtualnym dysku Acronis lub przesłać do innych podobnych serwisów takich jak: Dropbox, Google Drive czy Microsoft OneDrive. Jest to dobre rozwiązanie ponieważ uchroni użytkownika przed stratą danych na skutek kradzieży komputera lub awarii.

Acronis True Image 2015 interfejs

Uwaga akcja promocyjna PC Format na program Acronis True Image 2015 ma ograniczenie i będzie trwała do momentu wyczerpania kluczy. Wszystkie informacje wraz z plikiem instalacyjnym, książeczką obsługi programu, kodem promocyjnym czy linkiem do oferty znajdziecie w pliku, który należy pobrać z naszej strony.

Pobierz: Acronis True Image http://downloads.wdc.com/acronis/ATI2016WD_build33.zip

Pobierz: Seagate DiscWizard https://www.seagate.com/files/www-content/support-content/downloads/discwizard/_shared/downloads/DiscWizardSetup-1806036.en.exe

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish