Eset Smart Security 8 w promocji z kluczem na 90 dni

Nowa promocja pełnego pakietu antywirusowego Eset Smart Security z legalnym kluczem ważnym przez 3 miesiące. Żeby skorzystać z oferty promocyjnej należy wpisać w polach imię i nazwisko oraz adres mail. Na podany e-mail otrzymamy wiadomość zwrotną z hasłem i numerem seryjnym licencji, które należy później wpisać do programu żeby go aktywować.

Niektóre serwery pocztowe kwalifikują otrzymane wiadomości do folderu SPAM, więc należy również sprawdzać i skrzynki spamu. Gdy już otrzymamy numer seryjny licencji to odwiedzamy stronę aktywacji online i wpisujemy nasze dane wraz otrzymanym kluczem.

Eset smart Security 8

ESET Smart Security zapewnia użytkownikowi pełną i kompleksową ochronę komputera. Zabezpiecza przed różnego rodzaju wirusami, backdoorami, malware, spyware, adware, phishingiem oraz innymi niebezpieczeństwami. Program posiada wbudowany firewall z rezydentną ochroną, która monitoruje ruch sieciowy oraz uruchamiane pliki.

Doskonale blokuje podejrzane witryny www, chroni pocztę elektroniczną przed spamem, pozwala na bezpieczne korzystanie z sieci społecznościowych, nadzoruje procesy systemowe, zabezpiecza użytkownika przed włamaniami czy atakami hackerów.

Program jest zaliczany do jednych z lepszych pakietów antywirusowych, świetnie wypada w testach, ma bardzo przyjazny i czytelny interfejs.

1. Odwiedzamy stronę: blog.tamindir.com/tum-takipcilerimize-ucretsiz-eset-smart-security-lisansi-dagitiyoruz_11043/

eset promocja

2. Otrzymany numer aktywacji z hasłem (sprawdź folder spam) -  rejestrujesz na stronie: eset.com/tr/support/activate/

aktywacja eset

3. Po wypisaniu otrzymasz licencję, która wygląda tak jak na foto.

licencja Eset smart Security 8

Promocja zakończona.

4. Pobierz Eset smart Security 8: http://www.eset.com/us/download/home/detail/family/5/?trl=es

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish