Panda Security 2016 licencja z kluczem na rok

Program Panda Security 2016 w wersji beta dostępny jest za darmo z roczną licencją. Oprogramowanie jest w fazie testów, więc podczas używania mogą pojawiać się błędy czy problemy. Choć jest to wersja rozwojowa to skutecznie chroni komputer przed różnymi zagrożeniami pochodzącymi z sieci i nie tylko.

W razie pojawienia się komplikacji, można zgłaszać występujące błędy do twórców oprogramowania. Osoby chętne do testowania Panda Security 2016 mogą pobrać instalator z oficjalnej strony.

Kilka nowości w Panda Security 2016

W nowej Pandzie dodano moduł Tune up PC poprawiający działanie systemu operacyjnego. Głównym zadaniem wtyczki jest konserwacja i optymalizacja sytemu. Program usuwa z dysków komputera zalegające śmieci w rejestrze, czyści historię przeglądarki, eliminuje błędy i naprawia rejestr.

Ponadto ulepszono działanie rezydentnego skanera, udoskonalono ochronę połączeń sieciowych przez WI FI oraz całkowicie przeprojektowano wygląd interfejsu. Program teraz wygląda estetycznie co powinno cieszyć oko użytkownika. Jest wyposażony w firewall, posiada heurystyczną kontrolę systemu, chroni przed oszustwami, phishingiem, kradzieżami, atakami hackerów czy próbami wyłudzenia ważnych danych.

Panda Security 2016 Beta interfejsPanda Security 2016 Beta

Wystarczy zainstalować program na komputerze bez żadnej wcześniejszej rejestracji. Pełna licencja z kluczem na rok czasu jest wbudowana w program. Nowa wersja jest mało zasobożerna nie obciąża systemu i powinna doskonale spisywać się na nowych oraz starszych komputerach.

Program działa z systemem Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista oraz XP (32/64 bit)

Pobierz: http://acs.pandasoftware.com/Panda2016/GP/181149/PANDAGP16BETA.exe

Źródło : http://www.pandasecurity.com/promotions/betatest/

1 Komentarz:

  1. Licencja jest na 90 dni a nie na rok…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *