Sticky Password Premium 8 pełna wersja z kluczem za darmo

Dodane przez kair4 - wt., 07/28/2015 - 16:43

Program Sticky Password Premium 8 dostępny w darmowej promocji z legalną licencją. Aplikacja szyfruje i zapamiętuje hasła logowania na ulubionych forach i serwisach. Narzędzie szczególnie przydatnie dla osób, które korzystają z dużej ilości różnego rodzaju serwisów. Współpracuje z wszystkimi znanymi przeglądarkami jak: Firefox, IE, Opera czy Chrome. Program posiada wbudowane zaawansowane narzędzia szyfrowania poufnych danych, które nie łatwo jest wykraść czy złamać.

Dodatkowo zabezpiecza komputer przed różnego rodzaju zagrożeniami pochodzącymi z sieci. Chroni przed phishingiem, keyloggerami, udaremnia ataki hackerów, zabezpiecza przed szpiegowaniem czy wyłudzeniem haseł z fałszywych witryn. Używając programu nie musimy się martwić o wieczne pamiętanie haseł oraz nicków do logowań w serwisach takich jak: Amazon, Facebook, Google, Twitter czy innych.

promocja Sticky Password 7

Pełną wersję premium można pobrać w promocji ze strony producenta. Podczas instalacji podajemy mail pod który otrzymamy klucz z numerem seryjnym licencji. Uwaga oferta promocyjna ma określony czas.

Aplikacja działa z systemem Windows XP, Vista, 7, 8, 10 [32/64].

Strona promocji: https://www.stickypassword.com/lp/sharewareonsale2015?utm_source=sos&utm_medium=giveaway&utm_term=mva&utm_content=lp&utm_campaign=2015-07-giveaway

Pobierz: https://www.stickypassword.com/help/download

kategoria
Polish