Windows 10 stabilna wersja gotowa do pobrania

windows 10 aktualizacja systemu

Po długich testach w końcu Microsoft udostępnił stabilne wydanie najnowszego systemu operacyjnego Windows 10. Aktualizacje do nowej wersji, mogą wykonać wszyscy posiadacze systemów Windows 7, 8 oraz 8,1. Całkowicie legalnie i za darmo. Jak się okazuje bezpłatną usługę aktualizacyjną do wyższych wersji, Microsoft udostępniał użytkownikom już od dawna.

Według zamieszczonej informacji na stronie twórców, wyczytamy, że aktualizacje online są dostępne na dwa sposoby.

Pierwsza za pomocą automatycznego mechanizmu aktualizacyjnego, gdzie zostaną nadpisane pliki systemowe i nie utracimy żadnych danych.

Natomiast druga metoda przy pomocy oprogramowania Media Creation Tool, które w trakcie instalacji, aktualizuje i pobiera z serwerów Microsoft czyste kopie obrazów ISO z systemem Windows 10.

Uwaga przy wyborze Plik ISO, zostaną skasowane wszystkie ustawienia oraz zmagazynowane dane znajdujące się na partycji /C.

Jeśli zdecydujemy się na aktualizację nowego systemu narzędziem Media Creation Tool, to również należy wcześniej wykonać kopie ważnych danych.

Cały proces przebiega sprawnie i bezproblemowo. Podczas instalacji, automatycznie zostanie przepisana licencja dotychczas używanego systemu dla nowego Windows 10, więc nie ma obawy, że utracimy prawo do legalnego korzystania z usług.

Zanim zaczniesz, przeczytaj ogólne informacje na temat aktualizacji i instalacji nowego systemu operacyjnego Windows 10.

Pobierz program: Media Creation Tool [32/64]

Obejrzyj film instruktażowy jak zaktualizować Windows 10 za pomocą narzędzia Media Creation Tool.

 

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish