Windows 10 stabilna wersja gotowa do pobrania

Po długich testach dziś Microsoft udostępnił stabilne wydanie swojego najnowszego systemu operacyjnego Windows 10. Aktualizacji mogą dokonać za darmo wszyscy posiadacze systemów Windows 7, 8 oraz 8,1. Jest to całkowicie bezpłatna usługa, którą od dawna oferowała użytkownikom firma Microsoft. Jak możemy wyczytać na oficjalnej stronie twórców, wszystkie aktualizacje są dostępne na dwa sposoby.

Pierwsza za pomocą automatycznego mechanizmu aktualizacyjnego, gdzie nadpisane będą pliki systemowe i nie utracimy żadnych danych. Natomiast druga metoda przy pomocy oprogramowania Media Creation Tool, które po instalacji na komputerze pozwala zaktualizować oraz pobiera z serwerów Microsoft nowe czyste kopie obrazów ISO z Windows 10.

Film instruktażowy jak skorzystać z instalacji przy pomocy narzędzia Media Creation Tool.

Uwaga przy wyborze Plik ISO zostaną skasowane wszystkie ustawienia oraz dotychczas zmagazynowane dane. Jeśli zdecydujesz się na instalacje przy pomocy Media Creation Tool z czystego obrazu ISO, to należy wcześniej wykonać kopie wszystkich plików ważnych danych.

Cały proces przebiega sprawnie i podczas instalacji, automatycznie zostanie przepisana obecna licencja dla nowego sytemu Windows 10, więc nie ma obawy, że utracimy prawo do legalnego korzystania z systemu czy usług. Ogólne informacje na temat aktualizacji i instalacji nowego systemu operacyjnego Windows 10.

Pobierz program: Media Creation Tool [32/64]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *