1AV Streamer 1.9.9 za darmo w promocji

Pełna wersja programu 1AV Streamer dostępna w darmowej promocji. Wystarczy pobrać aplikację z naszej strony i zainstalować na komputerze. Oprogramowanie posiada wbudowaną pełną licencję z wszystkimi funkcjami jakie możemy znaleźć w płatnej wersji.

Narzędzie służy do transmisji obrazu i dźwięku prosto z komputera za pośrednictwem internetu. Posiada zintegrowane ustawienie gotowe do użycia, wystarczy wskazać w programie co chcemy wykonać, a aplikacja automatycznie dobierze opcjonalne parametry. 1AVStreamer oferuje wsparcie dla większości źródeł obrazu i dźwięku.

Potrafi przekazywać to co dzieje się na pulpicie komputera oraz transmituje dźwięk niezależnie od obrazu. 1AVStreamer oferuje również możliwość zamieszczenia transmisji na żywo na blogach i stronach WWW. Strumieniowanie swoich materiałów na żywo za pośrednictwem sieci jest bardzo dobrym rozwiązaniem i pozwala zdobywać spore rzesze użytkowników online. Aplikacja jest w polskiej wersji językowej, działa z systemami Windows 10, 8, 7, Vista, XP [32/64 bity]

1AV Streamer1AV Streamer opcje

Promocja programu aktualnie jest nie dostępna.

Pobierz :1AV Streamer 1.9.9

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish