Adblock Blocker wtyczka Wordpress blokuje dostęp do strony

Adblock Blocker to darmowa wtyczka dla systemu Wordpress. Narzędzie skutecznie ogranicza dostęp użytkownikom do zawartości strony z załączonym Adblockiem. Jest do idealne rozwiązanie dla osób, które na swoich stronach wyświetlają nieinwazyjne reklamy Google AdSense. Plugin doskonale spisuje się na dużych portalach oraz małych blogach opartych o najnowsze wydanie systemu Wordpress.

Adblock Blocker wtyczka

Aplikacja dostępna na licencji GPL. Można ją używać oraz modyfikować według własnych potrzeb. Głównym zadaniem Blocker'a jest automatyczna blokada dostępu do treści oraz informacja z prośbą o wyłączenie Adblocka. W momencie, gdy użytkownik zdejmie blokadę, treść strony będzie dostępna, w innym przypadku przeglądanie stanie się niemożliwe.

Adblock Blocker

Wtyczkę instaluje się jak każdy inny plugin. Po zainstalowaniu przechodzimy do panelu administracyjnego i włączamy narzędzie. Następnie w panelu zarządzania, możemy zmienić obrazek lub napisać krótką informacje, którą zobaczy internauta z załączonym Adblockiem. Natomiast zmiany treści nagłówku głównego baneru, dokonujemy przy pomocy edytora Wordpress. Należy odnaleźć odpowiedni plik php oraz odszukać odpowiednią linię, po czym wpisujemy własną notkę i klikamy zapisz zmiany.

Adblock Blocker panel zarzadzania

Dodatkowym atutem wtyczki jest rejestracja statystyk wszystkich użytkowników, którzy odwiedzili stronę z Adblockiem. Zobaczymy ile osób zdjęło blokadę i tych co nie zastosowali się do komunikatu. Statystyki rejestrują nie tylko liczbę osób ale i pokazują państwa ze szczegółowym licznikiem odwiedzin - zobaczycie, że Polacy faktycznie przebijają wszystkie inne kraje po stokroć.

Pobierz plugin: Adblock Blocker

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish