Backup4all Lite 5.4 z darmowym kluczem w promocji

Dodane przez kair4 - czw., 08/06/2015 - 16:38

Backup4all Lite 5.4 to funkcjonalne narzędzie do tworzenia kopi zapasowych ważnych danych, plików oraz systemu operacyjnego. Program tworzy skompresowane archiwa ZIP z wybranych plików i zapisuje utworzone kopie w folderze na wydzielonej roboczej partycji dysku. Aplikacja wykonuje kopie z nośników CD, DVD czy Blu- Ray.

Backup4all ma wbudowany terminarz automatycznego zapisu. Przy pomocy mechanizmu można zaplanować datę i godzinę utworzenia kopii zapasowych z wcześniej wskazanych plików. Posiada specjalne filtry danych, rozróżnia pakiety biurowe, pliki audio i wideo, baz MYSQL oraz wiele innych. Za pomocą wtyczek online, potrafi tworzyć kopie danych serwerów z FTP, list kontaktów mailowych czy zgromadzonych danych na dyskach w chmurze.

Program posiada możliwość wysyłania utworzonych backupów na wirtualne dyski. Jest to przydatne i bezpieczne rozwiązanie, które sprawdzi się w razie awarii komputera. Dane zmagazynowanie w chmurze można w łatwy sposób przywrócić na dysk nie tracąc ich bezpowrotnie.

Backup4all Lite 5

Program rozpowszechniany jest w kilku wersjach Lite, Standard, Portable oraz Professional wszystkie są płatne. Prezentowana wersja Lite dostępna jest w darmowej promocji. Żeby zdobyć legalny klucz z licencją, wystarczy na stronie producenta wypełnić krótki formularz. W polach podajemy imię oraz dwa razy adres mail i klikamy na przycisk "Get free key".

Na podany mail producent wyśle klucz z numerem seryjnym do aktywacji programu. Czasami wiadomości trafiają do skrzynki spamu. Otrzymany numer seryjny należy wpisać do programu. Uwaga oferta promocyjna ma określony czas.

Program działa z systemami Windows 8, 7, Vista, XP, Windows Server 2012, 2008 Server/2003 Server/2000.

Oprogramowanie jest w promocji nie można nim handlować oraz pobierać jakichkolwiek opłat.

Pobierz program: http://download.backup4all.com/download/setup/b4asetup-full.exe

Strona promocji : http://www.backup4all.com/free/windowsdeal.html

kategoria
Polish