Bitdefender Mobile Security z kluczem na 6 miesięcy

Dodane przez kair4 - czw., 08/13/2015 - 12:53

Bitdefender Mobile Security to program antywirusowy dla urządzeń mobilnych takich jak smartfony, tablety i telefony komórkowe oparte o system Android. Obecnie program dostępny w darmowej promocji z półroczną licencją. Warunkiem zdobycia klucza jest podanie na stronie twórców adresu e-mail i odhaczenie kwadratu A'm not a robot, po czym wysyłamy zgłoszenie klikając na przycisk GET A FREE LICENSE. Firma Bitdefender wyśle na podany adres numer seryjny produktu wraz z linkiem do pobrania antywirusa.

Bitdefender Mobile Security dla Android

Program antywirusowy Bitdefender Mobile Security jest kompleksową ochroną smartfona i tabletu z systemem operacyjnym Android. Zabezpiecza urządzenie przed próbami włamań, chroni prywatne dane użytkownika, ma rezydentny skaner zagrożeń.

Posiada inteligentny moduł doradcy prywatności, który informuje na bieżąco jakie aplikacje nadużywają prywatności. Dodatkowo zastosowano blokadę antykradzieżową wyposażoną w funkcjonalny panel online wraz poleceniami SMS. Funkcja antykradzieżowa blokuje opcje zdalnego lokalizowania, czyści miejsca przeglądania oraz wysyła raporty.

Moduł usługi Bitdefender Cloud pracuje w chmurze, łączy się z aktualnymi bazami wirusów i skanuje podejrzane pliki w celu weryfikacji. Oprogramowanie doskonale sprawdza się jako ochrona sieci. Posiada wbudowany firewall, który alarmuje użytkownika o próbach ataków i blokuje podejrzane hosty. Program chroni też podczas przeglądania stron internetowych.

W momencie wykrycia w witrynie złośliwego oprogramowania, próby szpiegowania, phishingu lub fałszywej treści - automatycznie blokuje dostęp. Po za tym większość operacji przeprowadza w chmurze i nie obciąża zasobów urządzenia, jest lekki dla systemu co przekłada się na dłuższą pracę baterii.

Więcej o funkcjach programu Bitdefender Mobile Security http://bitdefender.pl/ulotki/home/BDMS.pdf

Strona promocji: https://www.bitdefender.com/media/html/consumer/new/get-internet-security2019-opt/

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish