Bitdefender Mobile Security full wersja za darmo

Bitdefender-Mobile-Security

Bitdefender Mobile Security to program antywirusowy dla urządzeń mobilnych takich jak smartfony, tablety i telefony komórkowe oparte o system Android. Obecnie program dostępny w darmowej promocji z legalną licencją.

Klucz aktywacyjny otrzymamy na stronie producenta, gdzie należy wypełnić krótki formularz. Na stronie podajemy adres e-mail i zaznaczamy kwadrat A'm not a robot, po czym wysyłamy zgłoszenie klikając na przycisk GET A FREE LICENSE. Bitdefender wyśle na podany adres numer seryjny produktu wraz z linkiem do pobrania antywirusa.

 

Program antywirusowy Bitdefender Mobile Security jest kompleksową ochroną smartfona i tabletu z systemem operacyjnym Android. Zabezpiecza urządzenie przed próbami włamań, chroni prywatne dane użytkownika, ma rezydentny skaner zagrożeń.

 

Posiada inteligentny moduł doradcy prywatności, który informuje na bieżąco jakie aplikacje nadużywają prywatności. Dodatkowo zastosowano blokadę antykradzieżową wyposażoną w funkcjonalny panel online wraz poleceniami SMS. Funkcja antykradzieżowa blokuje opcje zdalnego lokalizowania, czyści miejsca przeglądania oraz wysyła raporty.

 

Bitdefender na telefony

 

Moduł usługi Bitdefender Cloud pracuje w chmurze, łączy się z aktualnymi bazami wirusów i skanuje podejrzane pliki w celu weryfikacji. Oprogramowanie doskonale sprawdza się jako ochrona sieci. Posiada wbudowany firewall, który alarmuje użytkownika o próbach ataków i blokuje podejrzane hosty. Program chroni też podczas przeglądania stron internetowych.

 

antywirus Bitdefender dla android

 

W momencie wykrycia w witrynie złośliwego oprogramowania, próby szpiegowania, phishingu lub fałszywej treści, antywirus automatycznie blokuje dostęp. Oprócz tego większość operacji przeprowadza w chmurze i nie obciąża zasobów urządzenia, więc jest lekki dla systemu co przekłada się na dłuższą pracę baterii.

 

OS: Android oraz Windows, Mac

 

Strona promocji: https://www.bitdefender.com/media/html/consumer/new/get-your-90-day-trial-opt/index.html

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish