F-secure Safe za darmo z kluczem na rok

program f-secure Safe

Pełny pakiet antywirusowy F-secure Safe dostępny z legalnym rocznym kluczem w darmowej promocji. Program antywirusowy zapewnia solidną i pełną ochronę. Zabezpiecza komputer przed wirusami, programami szpiegującymi czy innym złośliwym oprogramowaniem. Wykrywa i usuwa większość zagrożeń takich jak wirusy, konie trojańskie, robaki, malware czy oprogramowaniem szpiegującym.

Pozwala bezpiecznie wykonywać operacje finansowe online, chroni przed włamaniami jak również zabezpiecza przed fałszywymi stronami internetowymi, które próbują wyłudzać wrażliwe dane. Posiada moduł aktywnej kontroli, który służy do wykrywania nowych nieznanych zagrożeń, ma wbudowaną blokadę uruchomiania aplikacji, firewall, chroni ważne dane użytkownika i zabezpiecza komputer przed kradzieżami danych oraz phishingiem. Program jest uznawany za jeden z lepszych systemów bezpieczeństwa na świecie, jest lekki dla systemu, posiada polskie tłumaczenie.

narzedzia f secure safe

Jak skorzystać z darmowej promocji

Warunkiem zdobycia licencji jest rejestracja konta w witrynie producenta i wypełnienie krótkiego formularza, w którym należy podać imię, nazwisko oraz adres mail. Akceptujemy warunki i wysyłamy zgłoszenie. Na podany adres mail, firma F-Secure wyśle link z potwierdzeniem konta. Uwaga oferta promocyjna ma określony czas.

Oferta promocyjna dostępna na stronie Virginmedia.com dla lokalizacji brytyjskiej, więc zanim przystąpimy do rejestracji, należy załączyć w kliencie VPN przeglądarki lokalizację UK. Jest to warunek ponieważ z innych regionów rejestracja będzie niemożliwa i odrzucana przez system.

Działa z systemami Mac oraz Windows XP, Vista, 7, 8 oraz 10 [32/64 bity].

Strona promocji: https://campaigns.f-secure.com/safe/vm/en_gb/?vm-segment=vmwebmpu&ecid=7970

Aktualizacja z 06.12.2019

Inna strona z promocją na 1 rok. Załącz niemiecką lokalizację przez VPN lub proxy. W formularzu podajemy kod  RH17FYH3FD i wpisujemy adres mail. https://campaigns.f-secure.com/safe/pcwelt/de_de/

Comments

Ale żeście mi sprawili piekny prezent na mikołajki bo właśnie kończyła mi się 3 miesięczna subskrypcja z innej promocji. Po stokroć dzięki za wstawkę. Antywirusa F-secure używam od niepamiętnych czasów, super spisuje się na moim leciwym już laptopie, jest leciutki jak piórko, nie muli komputera, a strony otwierają się błyskawicznie. Nie pamiętam czy kiedykolwiek złapałem jakiegoś wirusa, więc polecam gorąco ten program, jest najlepszy ze wszystkich jakie testowałem, a było ich trochę. Pozdrawiam i jeszcze raz wielkie dzięki

Z promocji Virginmobile UK nie dział formularz, pojawiał się komunikat , że oferta nie jest dostępna dla mojego kraju, a kij im w 4 litery. Przełączyłem VPN na niemiecką lokalizację, a dokładnie dla Hamburga, wpisałem kod, podałem maila i bum cyk poszło jak po masełku :). Roczek mam za darmochę było warto bo antywirus zacny, lepszy 100 razy od tego śiecia Avasta czy AVG.

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish