F-Secure Anti-Virus 2016 z kluczem na rok

Dodane przez kair4 - pt., 08/14/2015 - 13:03

Program antywirusowy F-Secure Anti-Virus 2016 dostępny z legalnym kluczem w darmowej promocji. Warunkiem zdobycia licencji jest wypełnienie krótkiego formularza, w którym należy podać kod promocji, wybrać język i podać adres mail. Po przepisaniu Captcha oraz akceptacji warunków klikamy na przycisk Absenden (szczegóły na załączonym obrazku). Na adres mail F-Secure wyśle numer seryjny wraz z linkami do pobrania aplikacji. Uwaga oferta promocyjna ma określony czas.

F-Secure Anti-Virus 2016 promocja

F-Secure Anti-Virus 2016 zapewnia solidną ochronę i zabezpiecza komputer przed wirusami, programami szpiegującymi oraz innym złośliwym oprogramowaniem. Wykrywa i usuwa większość zagrożeń takich jak wirusy, konie trojańskie, robaki czy oprogramowanie szpiegujące.

Posiada moduł aktywnej kontroli, który służy do wykrywania nowych nieznanych zagrożeń, ma wbudowaną blokadę uruchomiania aplikacji, chroni ważne dane użytkownika i zabezpiecza komputer przed włamaniami oraz phishingiem. Program jest uznawany za jeden z lepszych systemów bezpieczeństwa, jest lekki dla systemu.

F-Secure Anti-Virus 2016

Działa z systemami Mac oraz Windows XP, Vista, 7, 8 oraz 10 [32/64 bity].

Kod promocji: AV15CH

Strona promocji: https://campaigns.f-secure.com/av/chip/de_DE/

Dodaj komentarz

Czysty tekst

CAPTCHA Mechanizm sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
kategoria
Polish