Shadow Defender za darmo w promocji

Shadow Defender

Aplikacja Shadow Defender chroni komputer przed złośliwym oprogramowaniem i komponentami, które próbują podszywać się pod program antywirusowy dokonując zmian rejestru Windows. Jest to idealne rozwiązanie dla użytkowników, którzy często instalują programy z serwerów czy stron niewiadomego pochodzenia. Pogram w momencie wykrycia podejrzanych kodów, uruchamia blokadę i nie dopuszcza do zmian w systemie. Chroni w ten sposób wszystkie ważne dane zgromadzone na dysku.

 

Narzędzie skutecznie blokuje złośliwe oprogramowanie, nie pozwala na modyfikacje systemu czy wykradanie poufnych danych. Shadow Defender dodatkowo jest wyposażony w funkcję Shadow Mode, która w razie konieczności wysyła dane i uruchamia system operacyjny w wirtualnym środowisku. Tworzy w chmurze pełną kopie partycji dysków wraz z systemem operacyjnym. Jest to bardzo wygodny sposób, który pozwala użytkownikowi bezpiecznie rozwiązać problem i przywrócić komputer do stanu przed infekcji.

 

 program Shadow-Defender

 

Pełna wersja programu dostępna jest w promocji. Aplikacja ma już wbudowany klucz z licencją. Wystarczy pobrać instalator i zainstalować na komputerze. Narzędzie jest proste w obsłudze, nie posiada polskiej wersji językowej tylko angielską.

 

Działa z systemami Windows XP, Vista, 7, 8/8.1, and 10 (32-bit i 64- bit).

 

Zainstaluj program na swoim komputerze, aktywacja zostanie przeprowadzona automatycznie.

Pobierz: Shadow Defender

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish