Trend Micro Antivirus Mobile Security - pełna wersja za darmo

Trend Micro Mobile Security Antivirus

Aplikacja Trend Micro Mobile Security & Antivirus w darmowej promocji na pół roku. Zapewnia najlepszą ochronę dla smartfonów i tabletów z systemem Android. Kompleksowy pakiet antywirusowy, który chroni urządzenia mobilne przed ponad 250 milionami wirusów m.in: złośliwymi aplikacjami, wirusami, kradzieżą tożsamości, oprogramowaniem ransomware i koparkami kryptowalut. Posiada zabezpieczenie przed włamaniami, kradzieżami danych, atakiem hackerów i moduł rodzicielski.

Wbudowany filtr fałszywych stron zabezpiecza przed próbują wyłudzenia wrażliwych danych osobowych. Antywirus Trend Micro skanuje zarażone pliki w bezpiecznej chmurze oraz blokuje w realnym czasie nowe zagrożenia szybciej niż inne produkty.

 

Kluczowe funkcje Mobile Security & Antivirus

 

1. Chroni przed ransomware, fałszywymi aplikacjami bankowymi, zakupowymi i finansowymi.

 

2. Skanuje adresy URL i blokuje niebezpieczne strony, zapewniając bezpieczeństwo podczas przeglądania Internetu.

 

3. Monitoruje linki w wiadomościach tekstowych w serwisach Facebook, Twitter, WhatsApp czy inne. Ostrzega przed zagrożeniem, zanim użytkownik kliknie w link.

 

4. Skanuje sieci Wi-Fi i ostrzega przed niezabezpieczonymi połączeniami sieciowymi

 

5. Zwiększa wydajność urządzenia dzięki wbudowanej aplikacji czyszczącej śmieci z systemu. Moduł przeprowadza pełną optymalizację telefonu.

 

6. Kontrola rodzicielska chroni dzieci przed dostępem do niechcianych treści internetowych i aplikacji. Blokadę ustawia rodzic.

 

Moduły i ochrona telefonu

 

 • Pre-install Scan - innowacyjna funkcja antywirusowa, która wykrywa szkodliwe aplikacje w Google Play zawierające złośliwe oprogramowanie.

 

 • Pay Guard MobileTM - dodatkowe zabezpieczenie aplikacji bankowych i finansowych. Chroni przed fałszywymi aplikacjami, które próbują wyłudzić informacje o koncie bankowym czy danych osobowych.

 

 • Web Guard - moduł ochrony dla Chrome lub innych przeglądarek ostrzega i blokuje szkodliwe strony internetowe, dodatkowo posiada skaner prywatności w serwisie Facebooka.

 

 • Wi-Fi Checker - powiadamia użytkownika, kiedy telefon lub inne urządzenie przenośne łączy się z niezabezpieczoną siecią.

 

 • System Tuner - zarządza uruchomionymi aplikacjami, zwalnia pamięć i oszczędza baterię.

 

 • Malware Scan & Cleaner - skanuje i usuwa złośliwe oprogramowanie oraz przywraca wcześniejsze ustawienia smartfona.

 

 • Skaner prywatności - ostrzega przed aplikacjami, które mogą ujawnić Twoje dane osobowe.

 

 • App Lock - blokuje przed nieautoryzowanym użyciem wybranych przez użytkownika aplikacji w tym ustawienia systemowe.

 

 • Secret Snap - nie pozwala nieautoryzowanemu oprogramowaniu na przechwytywanie zdjęć z Twojego telefonu.

 

 • System Health Check - powiadamia użytkownika o ustawieniach systemowych, które mogą narazić telefon na niebezpieczeństwo.

 

 • Moduł przywracania utraconych danych - pozwala odzyskać dane po atakach, eliminuje szkodliwe oprogramowanie i usuwa je.

 

 • App Manager - zwalnia miejsce w pamięci urządzenia, wyświetla datę ostatniego użycia aplikacji wraz z zajmowaną ilością pamięci.

 

Instalacja i aktywacja Mobile Security & Antivirus

 

Aplikację pobieramy ze specjalnej strony producenta. Instalator posiada wbudowaną licencję ważną przez pół roku, więc wystarczy zainstalować na urządzeniu i mamy pełną wersję bardzo dobrej ochrony telefonu. Jeśli program się spodoba to po okresie próbnym możemy wykupić licencję na dodatkowy rok w cenie ok. $30.

 

Wersja działa z systemem Android oraz iOS

Strona promocji -  Mobile Security & Antivirus

Comments

Naprawdę bardzo dobry antywirus nigdy mnie nie zawiódł, jest leciutki i nie zamula komputera, właśnie kończyła mi się licencja, więc wpadło jak ślepej kurze ziarno i wszystko ładnie zadziałało, mam kolejne 180 dni darmowej aktywacji. Tylko w artykule nie podano jednej ważnej rzeczy - pobieramy program, instalujemy na komputerze czy urządzeniu, Trend Micro poprosi o klucz, zaznaczamy wersję testową (trial), wpisujemy swój mail i klikamy ok i program przeinstaluje się na pełną wersję z licencją na pół roku to wszystko. Na maila Trend będzie wysyłał informacje, również można po reinstalce systemu odzyskać klucz aktywacyjny, który należy ponownie wkleić do programu. Na stronie znajdziecie instalatory dedykowane dla Androida, iOS, Windows i Mac OS. Tutaj screen z mojego kompa z potwierdzeniem że wszystko pięknie zadziałało https://i.imgur.com/oQqCB1j.jpg

Wszystko działa poprawnie, faktycznie antywirus leciutki jak piórko, dzięki za wskazówkę bo nie chciał mi się aktywować, mogliby napisać jak to zrobić, ale i tak dzięki kolego @yaahoo za informację, pozdro mordy.

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish