Wise Care 365 Pro darmowy klucz na rok

Wise Care 365 Pro za darmo

Wise Care 365 Pro dostępny jest w darmowej promocji z ważnym kluczem na 12 miesięcy. Licencję można zdobyć na stronie oferty wpisując imię, nazwisko i podając aktualny adres mail. Wiadomość zwrotna z kluczem może trafić czasem do skrzynki spamu, więc należy sprawdzić i spam. Po zainstalowaniu należy wkleić numer seryjny  po czym uruchomi się licencja ważna przez rok czasu.

Wise Care 365 Pro służy do czyszczenia i konserwacji systemu operacyjnego Windows. Narzędzie wykonuje naprawy oraz optymalizuje działanie systemu operacyjnego komputera. Za pomocą aplikacji wykonamy pełną defragmentacje dysków, usuniemy z rejestru zalegające śmieci, stare klucze oraz zoptymalizujemy system znacznie przyspieszając jego działanie.

Program posiada język polski, ładny czytelny interfejs, jest bardzo prosty w obsłudze, dodatkowo ma wbudowane przydatne funkcje, które usuną różne błędy i pomogą zatrzeć ślady po surfowaniu w sieci. Wise Care 365 Professional jest bardzo lekki i perfekcyjnie przeprowadza wszystkie procesy naprawcze nie uszkadzając przy tym systemu. Należy pamiętać, że otrzymany klucz ma ograniczenie czasowe, więc nie należy zwlekać z instalacją.

Wise Care 365 za darmo

Działa z systemami Windows 10, 8, 7, Vista, XP [32/64 bity]

Strona promocji: http://www.wisecleaner.eu/giveaway-computerbild.html

Comments

Bardzo dobry program ,dział szybko i sprawnie !Szkoda tylko że nie ma wbudowanego programu antywirusowego. poza tym jest OK!

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish