Bitdefender Internet Security 2016 w promocji z kluczem na pół roku

Dodane przez kair4 - śr., 09/23/2015 - 00:29

Pakiet antywirusowy Bitdefender Internet Security 2016 dostępny w darmowej promocji ważnym kluczem przez 6 miesięcy. Oferta kierowana jest do użytkowników z krajów zachodnich. Żeby otrzymać numer seryjny, należy użyć klienta VPN i przełączyć lokalizację z polskiej na USA. Bardzo dobrym darmowym dodatkiem jest Zenmate, działa wyśmienicie na Chrome, Firefox, Opera oraz IE.

Po instalacji klienta VPN zmieniamy kraj na USA i odwiedzamy stronę promocji. Następnie na stronie zaznaczamy odpowiednie obrazki zabezpieczenia CAPTCHA, podajemy adres mail i klikamy na przycisk GET YOUR ACTIVATION CODE. Na podany adres mail otrzymasz link do pobrania oraz klucz z numerem seryjnym do aktywacji programu.

Bitdefender Internet Security 2016 promocja

W nowej odsłonie Bitdefender Total Security ulepszono

Zapewne nowy Bitdefender zaskoczy użytkownika eleganckim wyglądem, który jest przyjemniejszy dla oka. Oprócz poprawy wizualnej, ulepszono wydajność zapory ogniowej, całkowicie ją modyfikując. Teraz zapora będzie wyposażona w moduł Ransomware File Protection.

Udoskonalony firewall będzie jeszcze lepiej ochronił przed atakami oraz złośliwym oprogramowaniem. Zmiany nie tylko wpłyną na bezpieczeństwo, ale znacznie poprawi się wydajność co sprawi, że sprawdzi się nawet na słabszych maszynach ze starszą konfiguracją.

Bitdefender Internet Security 2016 interfejsBitdefender Internet Security 2016 funkcje

Zaktualizowano moduł Wallet, teraz będzie poprawnie dział z większością popularnych przeglądarek internetowych. Portfel Wallet przechowuje poufne informacje i służy do automatycznego logowania na zaufanych stronach. Plugin szczególnie przydatny podczas robienia transakcji finansowych czy zakupów online.

Ulepszono usługę Bitdefender Central teraz użytkownicy będą mogli zdalnie monitorować pracę oprogramowania i kontrolować wszystkie działania wykonywane na komputerze. Głównym zadaniem funkcji jest zarządzanie uprawnieniami użytkownika podczas nieobecności w domu. Z pomocą zdalnej kontroli rodzicielskiej, będzie można zablokować dostęp do podejrzanych stron, uruchamianych aplikacji i plików.

OS: Windows 10/8/7/Vista/XP (64 i 32 bity)

Strona promocji: https://www.bitdefender.com/media/html/consumer/new/get-internet-security2019-opt/

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish