Dr.Web Security Space z kluczem na 3 miesiące

dr web antivirus

Program antywirusowy Dr.Web Security Space dostępny jest w darmowej promocji z ważnym kluczem przez 90 dni. Żeby skorzystać z oferty promocyjnej należy wypełnić na stronie oferenta, krótki formularz, wpisując adres mail i w celu potwierdzenia przepisujemy kod zabezpieczający CAPTCHA oraz klikamy na Send.

Na podany mail otrzymasz wiadomość zwrotną z numerem seryjnym do aktywacji programu. Po okresie promocji rosyjski producent proponuje wszystkim, którzy skorzystali z w/w oferty 40% rabat na wykupienie rocznej licencji.

W sumie jest to niewielka opłata jak za tak dobry program antywirusowy. 3 miesięczny okres próbny, pozwoli nam określić czy dalej chcemy korzystać z antywirusa i czy w ogóle ten program się sprawdzi.

Dr.Web należy do jednych z lepszych pakietów chroniących komputer przed różnego typu zagrożeniami. Posiada ochronę plików i danych w czasie rzeczywistym, ma rezydentną ochronę, szybki skaner zagrożeń, ochronę antykradzieżową, monitoruje wszystkie akcje wykonywane na komputerze oraz posiada filtr antyspamowy poczty.

Program również wykorzystuje analizę heurystyczną, która pozwala wykrywać jeszcze nieznane wirusy. Po za tym aplikacja ma bardzo dobre wyniki w testach programów antywirusowych. Takie badania często wykonują renomowane laboratoria na potrzeby rynku. Rosyjski produkt zajmuje wysokie pozycje w rankingach i jest polecany jako solidna ochrona przed wszelkiego typu zagrożeniami.

Dr Web Security Space na 3 miesiaceDr Web Security Space na 90 dni form

Dr Web Security SpaceDr.Web Security Space promocja

Oprogramowanie ma bardzo prosty w obsłudze interfejs i działa z systemami Mac OS X, Linux oraz Windows 10, 8, 7, Vista, XP (32/64 bity).

Strona promocji: download.drweb-av.pl-demoreq

Comments

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish