WinUtilities Pro za darmo w promocji

Dodane przez kair4 - śr., 09/16/2015 - 11:02

Jest to pełna wersja programu WinUtilities Pro z legalnym kluczem w darmowej promocji. Aplikacja służy do kompleksowej optymalizacji komputera z systemem Windows. Posiada pełną gamę bardzo przydatnych narzędzi, które pomogą przyspieszyć działanie systemu operacyjnego.

Oprogramowanie czyści historię przeglądarki wraz z niechcianymi  toolbarami i wtyczkami, które instalują się bez naszej wiedzy. Wyświetla informacje o konfiguracji sprzętowej komputera takie jak: sterowniki, MAC adres karty, procesor, karta graficzna, dyski itd... Usuwa zbędne i stare klucze rejestru, defragmentuje twarde dyski, zarządza programami startowymi w Menu. Monitoruje i przyspiesza działanie Internetu, ma wbudowany moduł odinstalowania programów.

WinUtilities Professional 11WinUtilities Professional bezpieczenstwoWinUtilities Professional optymalizacja

Dodatkowo monitoruje na bieżąco cały ruch sieciowy i wszystkie procesy w tle. Użytkownik w razie konieczności może w każdej chwili wyłączyć zbędne połączenia. Bardzo dobrą funkcją w WinUtilities jest automatyczna konserwacja, gdzie za jednym kliknięciem wyczyścimy zalegające pliki rejestru. Również poprawimy działanie procesora, pamięci RAM czy usprawnimy wydajność karty sieciowej.

Oprócz tego program ma wbudowane moduły przywracania utraconych danych, szyfrowania plików, ochronę prywatności, ochronę przed oprogramowaniem szpiegowskim oraz wykonuje kopie bezpieczeństwa. Program ma elegancko zaprojektowany interfejs, jest łatwy w obsłudze i posiada polski pakiet językowy.

Działa z Windows 10 / 8.1 / 8 / 7 / Vista / 2003 / XP 32|64-bit.

Oprogramowanie nie posiada możliwości aktualizacji do nowszych wersji czy wsparcia technicznego.

Klucz licencji: WYMWDMM5AF814CADB97468DXWCG7LxJJbpOI9eNQZjSEuiNCKhsGOLIFETIME

Pobierz program. www.pcclean.io/product-winutilities-pro/wuinstall.exe

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish