BullGuard Internet Security z kluczem na 3 miesiące

BullGuard Internet Security

Programu antywirusowy BullGuard Internet Security dostępny za darmo w promocji z ważną licencja przez 90 dni. Jeśli po okresie próbnym, antywirus spełni wasze oczekiwania, można przedłużyć i wykupić licencję z 70% rabatem za jedyne 18 Euro z rok. Żeby skorzystać z oferty, należy pobrać ze strony producenta instalator online i zainstalować BullGuard na na komputerze (potrzebny jest dostęp do Internetu). Klucz z numerem seryjnym licencji jest aktywowany automatycznie.

BullGuard Internet Security posiada najnowszy silnik antywirusowy z bardzo dokładnym i szybkim skanerem. Dodatkowo wyposażony jest w funkcje Spamfilter chroniącą przed spamem, moduły antyspyware zapewniające skuteczną ochronę przed oprogramowaniem szpiegowskim. Antywirus wyposażono w zaporę ogniową (firewall), ochronę rodzicielską czy zabezpiecza przed atakami podczas grania w sieci. Posiada przydatny moduł Online Backup, dzięki któremu użytkownik może zaszyfrować i bezpiecznie przetrzymywać kopie plików na zewnętrznym serwerze o (pojemność dysku do 5Gb).

Oprócz tego w BullGuard Internet Security znajdziemy bardzo przydatną funkcję PC TuneUp. Narzędzie służy do przeprowadzania kompletnej optymalizacji i konserwacji systemu. Usuwa zbędne śmieci, zalegające klucze w rejestrze, czyści rejestr aktywności w Internecie m.in ciasteczka czy historię przeglądania.

Oprogramowanie nie posiada polskiej wersji językowej. Interfejs jest dostępny w językach: Angielskim, Rosyjskim, Francuskim, Niemieckim... e.t.c.

Oprogramowanie działa na systemach Windows 8, 7, Vista, XP (32 i 64 bity).

Download: Mirror nie aktywny

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish