F-Secure Internet Security z licencją na 3 miesiące

Nowe wydanie kompletnego programu antywirusowego F-Secure Internet Security z darmowym kluczem na 90 dni w promocji. Oprogramowanie skutecznie zabezpiecza komputer przed, atakami hackerów, wirusami i różnego typu zagrożeniami. Posiada moduł kontroli rodzicielskiej blokujący niepożądane adresy witryn internetowych. Dodatkowo jest wyposażony w najnowszy mechanizm skanowania, który może pracować w tle i może być użyty w każdej chwili na życzenie użytkownika.

Program chroni komputer w czasie rzeczywistym podczas przeglądania internetu, w przypadku wykrycia zagrożenia automatycznie blokuje podejrzane witryny czy pliki. Aplikacja cieszy się ogromnym zaufaniem wśród użytkowników, jest ceniony za skuteczność w blokowaniu niebezpieczeństw oraz za to, że jest lekki dla zasobów komputera.

F-Secure Internet Security 2016 interfejsF-Secure Internet Security 2016 skanowanie

Oferta jest kierowana do wszystkich osób, które chcą wypróbować i najnowsze oprogramowanie firmy F-Secure.

Producent uruchomił na swojej stronie specjalny formularz, który należy wypełnić podając kod promocyjny kampanii "SECICI" licencja ważna na 3 miesiące lub "pl9qb7" na 1 miesiąc subskrypcji.

Następnie wypełniamy pola podając imię, nazwisko, mail, wybieramy język, przepisujemy kod z obrazka, akceptujemy warunki i wysyłamy zgłoszenie. Na podany adres otrzymasz numer seryjny licencji F-Secure Internet Security 2016 oraz link download. Oprogramowanie posiada firewall z kompletną ochroną antywirusową.

Aplikacja jest języku polskim i działa z systemami Windows 10, 8, 7, Vista (32- 64 bity).

Odwiedź stronę promocji:

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish