Mcafee Antivirus Plus 2019 za darmo na 6 miesięcy

Mcafee Antivirus Plus 2019

Jest to pełna wersja programu Mcafee Antivirus Plus 2019 w darmowej promocji z ważnym kluczem przez pół roku. Nowe wydanie zabezpiecza kompleksowo komputer przed spamem, phishingiem, wirusami, spyware, malware, próbami włamań, kradzieżami czy wyłudzeniami wrażliwych danych. Jest to naprawdę bardzo dobry antywirus, który skutecznie ochroni komputer przed różnymi szkodnikami.

Oprócz tego pozwala bezpiecznie wykonywać przelewy bankowe, korzystać z portali społecznościowych i robić zakupy online. Ma wbudowany moduł lokalizacji skradzionego sprzętu, bezśladową niszczarkę plików, funkcję kopii bezpieczeństwa danych oraz monitoruje i blokuje podejrzane strony internetowe próbujące wykraść poufne informacje.

Program od lat zajmuje wysokie notowania w testach antywirusowych i jest klasyfikowany do ścisłej światowej czołówki oprogramowania zwiększającego ochronę komputera.

Instalacja i warunki promocji

Każdy kto chciałby skorzystać z nowego antywirusa od Mcafee, może odwiedzić stronę producenta i kliknąć w przycisk Download. Wypełniamy zgłoszenie podając swój adres mail.

Na podany adres zostanie wysłana wiadomość zwrotna z linkiem do pobrania i kluczem aktywacji programu. Jest to idealna alternatywa dla darmowych programów antywirusowych, które często nie spełniają oczekiwań użytkowników. Warto dodać, że normalna cena zakupu Mcafee Antivirus Plus z roczną licencją wynosi prawie 60 USD, więc chyba warto się pokusić i skorzystać z okazji.

Oprogramowanie działa z systemami Windows 10, 8, 7, Vista (32 - 64 bity).

Strona promocji Mcafee Antivirus Plus 2019

Comments

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish