PowerArchiver 2015 z kluczem za darmo

Jest to nowa wersja płatnego programu PowerArchiver 2015 z legalną darmową licencją w promocji. Narzędzie służy do archiwizacji danych. Posiada bardzo wysoki współczynnik kompresji i dekompresji, naprawia uszkodzone archiwa oraz otwiera zaszyfrowane hasłem pliki.

Jest wyposażony możliwość szyfrowania plików przy użyciu mechanizmów AES – 128, 192 i 256-bititowych. Oprócz tego w pełni współpracuje z wirtualnymi dyskami w chmurze. Za jednym kliknięciem możemy wysłać lub pobrać dowolne archiwum na dysk komputera.

PowerArchiver 2015 aktywacjaGłówną zaletą PowerArchiver jest jego szybkość działania. Program pakuje i rozpakuje archiwa 4 razy szybciej jak zrobią to inne powszechnie dostępne narzędzia. Obsługuje większość formatów m.in : ZIP, ZIPX, 7-ZIP, CAB, LHA/LZH), TAR, GZIP, BZIP2, ISO, RAR, ARJ, ACE, MSI, NSIS, CHM, WIM plus ARC, WST, WAL, EAR, WAR, QWK, PK3, REP, 001,, BIN, IMG, NRG, NCO, XPI, CBR, CBZ, XZ, DEB, IPK, DMG, XAR, HFS, NTFS, FAT, VHD, MBR, CB7, DMG, RPM, CPIO, VHD, XAR, LZMA.

PowerArchiver 2015 interfejs

Program jest w języku polskim, ma łatwy w obsłudze interfejs oraz jest kompatybilny z Windows 10, 8, 7, Vista (32/64 bity). Po zainstalowaniu wpisz w pole rejestracji załączony numer seryjny.

Pobierz: PowerArchiver 2015

 

Dodaj komentarz