Promocja AVG Internet Security na rok

Nowa wersja programu AVG Internet Security 2018 z kluczem na rok. Promocja kierowana do nowych użytkowników, którzy jeszcze wcześniej nie testowali produktów AVG. Każdy kto chce sprawdzić najnowszy pakiet AVG może pobrać instalator, więc będzie potrzebny dostęp do internetu.

Najnowszy pakiet antywirusowy z zaporą ogniową cieszy się ogromną popularnością wśród użytkowników i uznawany jest za przyjazną, lekką oraz bardzo skuteczną ochronę komputerów.

AVG Internet Security 2016 interfejs

AVG Internet Security świetnie sobie radzi z większością zagrożeń.

Zabezpiecza komputer przed różnego rodzaju wirusami, blokuje ataki hackerów, malware, spyware, próby kradzieży czy inwigilacji podczas przeglądania stron WWW. Chroni przed zainfekowanymi stronami, pobieraniem plików i wszelkimi zagrożeniami pochodzącymi z komunikatorów internetowych.

Wykrywa ukryte oprogramowanie szpiegujące w aplikacjach. W najnowszej wersji zbytnio nie zmieniono ogólnego wyglądu interfejsu poza kilkoma drobnymi szczegółami. Po za tym program jest kompatybilny z najnowszym systemem Windows 10 oraz starszymi wersjami. Wielką zaletą AVG Internet Security, jest to, że posiada polski pakiet językowy oraz jest łatwy w obsłudze.

Publiczny klucz dla nowych użytkowników – IBY9X-ESYXT-W4BZQ-QI4WX-A9LI7-INRS3

Pobierz Program, skopiuj link i wklej w przeglądarkę https://install.avcdn.net/avg/iavs9x/avg_internet_security_setup.exe

Dodaj komentarz