Smarty Uninstaller darmowa licencja z kluczem

Smarty Uninstaller to przydatne narzędzie do zarządzania zainstalowanymi aplikacjami w systemie Windows. Program skutecznie usuwa z komputera zainstalowane oprogramowanie jak również takie komponenty jak aktualizacje czy ukryte pliki. Obsługa menadżera jest bardzo prosta, wystarczy wskazać na liście odpowiedni program, grę lub inną aplikacje oraz kliknąć odinstaluj i Uninstaller w kilka sekund trwale usunie z dysku. Bardzo dobrą funkcją jest wymuszona deinstalacja, która pozwala na usuwanie aplikacji trudnych i zagnieżdżonych na trwałe w systemie. W razie niepowodzenia można skorzystać z opcji przywracania danych.

Smarty Uninstaller 4.1

Obsługa menadżera jest bardzo prosta, wystarczy wskazać na liście odpowiedni program, grę lub inną aplikacje oraz kliknąć odinstaluj i Uninstaller w kilka sekund trwale usunie z dysku. Bardzo dobrą funkcją jest wymuszona deinstalacja, która pozwala na usuwanie aplikacji trudnych i zagnieżdżonych na trwałe w systemie. W razie niepowodzenia można skorzystać z opcji przywracania danych.

Smarty Uninstaller autostart

Oprócz podstawowych funkcji wykonuje kopie zapasowe rejestru wraz z zainstalowanymi w systemie aplikacjami. Backup jest szczególnie przydatny w momencie odinstalowania programu wystąpi poważny problem z systemem operacyjnym. Program posiada możliwość samodzielnego dodawania ścieżki do pliku wykonywalnego EXE. Ponadto podaje informacje jak: producent oprogramowania, data zainstalowania, zarządza uruchomionymi aplikacjami w auto starcie, usuwa zbędne biblioteki, wykonuje kopie zapasowe systemu oraz kataloguje zainstalowane aplikacje i przypisuje do odpowiednich kategorii.

Smarty Uninstaller interfejs

Pełna wersja Smarty Uninstaller dostępna jest w darmowej promocji. Instalator programu ma już wbudowany klucz z numerem seryjnym i jest już zarejestrowany. Licencja działa tylko i wyłącznie z tą wersją, więc po zaktualizowaniu do nowszej wersji program traci ważność.

Kompatybilny z systemami Windows 10, 8, 7, Vista, XP (32 i 64 bity) jest w języku polskim.

Promocja i Download: Smarty Uninstaller

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish