Smarty Uninstaller 4.1.2 darmowa licencja z kluczem

Smarty Uninstaller to przydatne narzędzie do zarządzania zainstalowanymi aplikacjami w systemie Windows. Program skutecznie usuwa z komputera zainstalowane oprogramowanie jak również takie komponenty jak aktualizacje czy ukryte pliki.

Smarty Uninstaller 4.1

Obsługa menadżera jest bardzo prosta, wystarczy wskazać na liście odpowiedni program, grę lub inną aplikacje oraz kliknąć odinstaluj i Uninstaller w kilka sekund trwale usunie z dysku. Bardzo dobrą funkcją jest wymuszona deinstalacja, która pozwala na usuwanie aplikacji trudnych i zagnieżdżonych na trwałe w systemie. W razie niepowodzenia można skorzystać z opcji przywracania danych.

Smarty Uninstaller autostartOprócz podstawowych funkcji wykonuje kopie zapasowe rejestru wraz z zainstalowanymi w systemie aplikacjami. Backup jest szczególnie przydatny w momencie odinstalowania programu wystąpi poważny problem z systemem operacyjnym. Program posiada możliwość samodzielnego dodawania ścieżki do pliku wykonywalnego EXE. Ponadto podaje informacje jak: producent oprogramowania, data zainstalowania, zarządza uruchomionymi aplikacjami w auto starcie, usuwa zbędne biblioteki, wykonuje kopie zapasowe systemu oraz kataloguje zainstalowane aplikacje i przypisuje do odpowiednich kategorii.

Smarty Uninstaller interfejsPełna wersja Smarty Uninstaller dostępna jest w darmowej promocji. Instalator programu ma już wbudowany klucz z numerem seryjnym i jest już zarejestrowany. Licencja działa tylko i wyłącznie z tą wersją, więc po zaktualizowaniu do nowszej wersji program traci ważność.

Kompatybilny z systemami Windows 10, 8, 7, Vista, XP (32 i 64 bity) jest w języku polskim.

Download: Smarty Uninstaller 4.1.2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *