Soda PDF 8 Standard klucz za darmo w promocji

Dodane przez kair4 - pon., 10/05/2015 - 20:45

Program Soda PDF 8 w wersji Standard dostępny w darmowej promocji z numerem seryjnym. Jest to rozbudowana aplikacja pomocna przy tworzeniu i konwertowaniu dokumentów biurowych. Program posiada możliwości przekształcania zeskanowanych dokumentów, zapisuje wycinki ze stron internetowych, tworzy cyfrowe dokumenty wysokiej jakości. Do tego wykorzystuje zaawansowaną technologię OCR. Ma wbudowany edytor plików PDF, za pomocą którego łatwo zmienia tytuły nagłówków, stopki, osadzonej grafiki czy całkowicie przekształci treść dokumentu.

Ciekawą funkcją jest możliwość podglądu obrabianych plików w grafice 3D. Program posiada wirtualny dysk. Wersja Standard oferuje do 100 MB wolnej przestrzeni. Użytkownik może wysłać dowolne pliki na serwer oraz w wirtualnym środowisku dokonać zmian czy edycji.

Soda PDF współpracuje online z Google Drive, OneDrive, Box czy Dropbox. Za pośrednictwem wtyczki online można pobierać, edytować, konwertować czy wysyłać dokumenty w dowolne miejsce sieci. Aplikacja rozpoznaje i zapisuje aż do 300 formatów różnych plików.

Konwertuje większość popularnych formatów, osadza hiperłącza w tekstach, tworzy prezentacje multimedialne, slajdy, galerie fotografii, wstawia podpisy i znaki wodne, robi zrzuty ekranowe wiele więcej. Podstawowe funkcje konwersji dokumentów: PDF do Word, RTF, Excel, PowerPoint, HTML, pliki graficzne i zdjęcia, PDF/A oraz TXT.

SODA PDF rejestracjaSoda PDF 8 interfejs

Żeby skorzystać z oferty promocyjnej należy pobrać program, rozpakować archiwum i zainstalować go na komputerze. Po zainstalowaniu menadżer poprosi o darmową rejestrację. Wpisujemy w pole imię, nazwisko, adres e-mail i klikamy na GET MY FREE LICENCE KEY. Tak jak na załączonym obrazku. Na podany adres otrzymasz numer seryjny do aktywacji Soda PDF 8.

Klucz należy wpisać w pole aktywacji licencji. Dodatkowo zostaniemy poproszeni o utworzenie profilu potrzebnego do obsługi chmury. Tu też podajemy imię, nazwisko, mail oraz 2x hasło dostępu.

Program nie posiada polskiej wersji, ale ma bardzo łatwy i prosty w obsłudze interfejs. Działa na Windowsach 10, 8, 8.1, 7, Vista oraz XP (32/64 bity).

Pobierz: Soda PDF 8 Standard

kategoria
Polish