Webroot SecureAnywhere AntiVirus za darmo na 180 dni

Webroot SecureAnywhere AntiVirus 9

Program Webroot SecureAnywhere AntiVirus w darmowej promocji z ważną licencją 180 dni. Jest to pełna wersja oprogramowania, która nie wymaga żadnych rejestracji czy wpisywania kluczy. Wystarczy pobrać instalator i postępować zgodnie z zaleceniami producenta. Oprogramowanie jest niezwykle lekkie dla systemu operacyjnego, idealnie nadaje się na nowsze jak i starsze komputery.

Skutecznie chroni przed różnymi zagrożeniami jak: rootkity, malware, keyloggery, trojany, spyware, adware, atakami hackerów, phishingiem czy innymi szkodliwymi aplikacjami. Jest wyposażony w skaner SafeStart Sandbox działający w chmurze. W momencie wykrycia zagrożenia blokuje wirusa i wysyła do wirtualnego środowiska, gdzie jest poddawany dokładnej analizie.

Posiada niezawodny filtr podejrzanych witryn www. Monitoruje i eliminuje szkodliwe strony, które próbują wyłudzić poufne prywatne dane. Program w przeglądarce oznacza kolorami strony i klasyfikuje według zagrożeń. Zielony kolor informuje użytkownika, że witryna jest w pełni bezpieczna, żółty informuje o średniej wiarygodności, natomiast czerwony całkowicie blokuje witrynę i klasyfikuje ją jako potencjalnie niebezpieczną.

Program nie posiada języka polskiego ma prosty w obsłudze interfejs i działa z każdą wersją Windows (32/64 bity).

Download wersja 90 dni: Webroot SecureAnywhere AntiVirus

Download wersja 180 dni: Webroot SecureAnywhere AntiVirus

Comments

Właśnie skończył mi się klucz 3 mies z poprzedniej promocji, ten działa znakomicie mam na kolejne pół roku za darmochę tutaj screen z mojego kompa z dzisiejsza datą i 180 dni na Webroota https://i.imgur.com/pjHODky.jpg Dzięki wielkie za miły prezent pod choinkę

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish