Ashampoo UnInstaller za darmo z kluczem w promocji

Jest to pełna wersja programu Ashampoo UnInstaller dostępna w darmowej promocji z całkowicie legalnym kluczem. Aplikacja znacznie różni się od podstawowego menadżera jaki oferowany jest w systemie Windows Microsoft. Posiada wiele ciekawych przydatnych funkcji takich jak: całkowite odinstalowywanie programów wraz z ich bibliotekami, pozostałymi folderami czy wpisami rejestru. Ma zaawansowaną funkcję instalacji, gdzie wystarczy podać ścieżkę do pliku i program automatycznie wykona proces instalacji.

Oprogramowanie na bieżąco monitoruje zainstalowane programy na komputerze i wyświetla informację typu: dzień instalacji, producent, ścieżka na dysku oraz wielkość pliku. Wygodną funkcją jest możliwość tworzenia szczegółowych raportów, które można zapisać do dziennika.

 

Ashampoo UnInstaller5

 

Oprócz tego jest wyposażony w dwanaście dodatkowych modułów, które służą do kompletnej optymalizacji, konserwacji czy zwiększania wydajności systemu Windows. Użytkownik przy pomocy Ashampoo UnInstaller w szybki sposób może wyczyścić wszelkie śmieci zalegające w rejestrze komputera, usunie ciasteczka i dane zalegające podczas przeglądania Internetu, jak również wyszuka zduplikowane foldery, zdefragmentuje twarde dyski e.t.c...

Ashampoo UnInstaller 5 narzedzia

Żeby otrzymać numer seryjny licencji postępuj zgodnie z zaleceniami instalatora i kliknij w Get free activation key, po czym zostaniesz przeniesiony na stronę producenta, gdzie należy wpisać swój adres mail.

Na podany e-mail otrzymasz wiadomość zwrotną z kluczem aktywacji, który trzeba wpisać do programu. Podczas pierwszej próby uruchomienia pojawi się informacja o aktualizacji do nowszej wersji UnInstaller 6 z 40 dniowym okresem testowym - oczywiście zaznaczamy, że nie i program uruchomi się z pełną nieograniczoną licencją użytkowania.

Oprogramowanie jest w języku polskim, posiada bardzo prosty w obsłudze interfejs i działa z systemami Windows 10, 8, 7, Vista (32 i 64 bity).

Pobierz Ashampoo UnInstaller

Comments

Proszę o możliwosc zainstalowania programu : Ashampoo UnInstaler 5 free pl

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish