Darmowa promocja full wersji na DVD Video Converter i Video Watermark

Dodane przez kair4 - pon., 11/02/2015 - 20:03

WonderFox Soft zorganizował fantastyczną promocję z okazji Halloween. W ofercie można zgarnąć całkowicie za darmo dwa płatne programy do obróbki wideo. Jeden z nich to DVD Video Converter natomiast drugi Video Watermark. Normalna cena jaką trzeba zapłacić za oprogramowanie wynosi ok 80 USD, więc warto skorzystać z oferty. Wystarczy na stronie producenta pobrać programy zainstalować na kompie i wpisać załączony klucz z numerem seryjnym produktu.

DVD Video Converter
DVD Video Converter to doskonałe narzędzie, które służy do konwertowania plików wideo. Oprócz tego aplikacja potrafi ulepszać konwertowane pliki redukując szumy, tak aby uzyskać jak najlepszą ich kopię. Przy pomocy dodatkowych narzędzi można wycinać ścieżki audio/wideo i dodawać ciekawe efekty specjalne.

Wbudowane kodeki pozwalają konwertować filmy dla każdego urządzenia niezależnie od obsługiwanych systemów operacyjnych czy rozdzielczości ekranów.

Skonwertowane materiały video można oglądać na komputerach stacjonarnych, telewizorach, urządzeniach mobilnych takich jak: zwykłe komórki, smartfony, tablety, iPhone, iPad i konsole gier. Obsługuje formaty: plików wideo Blu Ray i DVD do wysokiej rozdzielczości HD 1080P i formatów wyjściowych MP4, AVI, MOV, FLV, MKV, WMV, RM, MPEG, 3GP i więcej...
Video Watermark
Video Watermark jest przydatną aplikacją do opisywania materiałów wideo własnymi znakami wodnymi. Narzędzie szczególnie przydatne dla osób tworzących swoje filmy, którzy chcą zabezpieczyć własnym logo przed próbami kopiowania i plagiatu.

Program posiada wbudowane gotowe kompozycje oznaczeń jak również można samemu stworzyć niepowtarzalny znak wodny, opis czy logo. Znaczenie materiałów wideo własnym podpisem jest nie tylko zabezpieczeniem, ale przede wszystkim doskonałą reklamą w sieci.

Oferta promocyjna jest aktualna do 08.11. 2015 roku.

Strona promocji: http://www.videoconverterfactory.com/halloween/

kategoria
Polish