Do wygrania 2 licencje Kerish Doctor 2015

Hej Cebulaczki mamy dla was małe rozdają. Każdy kto weźmie udział w konkursie Cebula Deals może wygrać za friko roczną licencję na świetny program Kerish Doktor. Warunkiem otrzymania w/w licencji jest dodanie rzeczowego komentarza pod wpisem – byle jakie nie będą brane pod uwagę.

Kerish Doctor 2015 konkursKerish Doctor 2015 optymalizacjaKerish Doctor 2015 menu

Oprogramowanie posiada mnóstwo bardzo dobrych narzędzi do kompleksowej optymalizacji i konserwacji systemu Windows. Dodatkowo jest wyposażony w moduł usuwający złośliwe oprogramowanie Malware, wykonuje kopie zapasowe, naprawia uszkodzenia i awarie, czyści śmieci rejestru, zarządza aplikacjami, ma wbudowanego lektora głosowego i wiele więcej. Koszt rocznej licencji wynosi ok 20 Dolców, u nas możesz otrzymać program za darmo.

W komentarzach prosimy podać nick i aktualny adres mail, na który wyślemy klucz z licencją. Losowanie odbędzie się 30.11.2015 w godzinach wieczornych. Wyniki z wylosowanymi osobami podamy na stronie.

Have Fun Friends!

 • Ilość licencji – 2 sztuki
 • Koniec Cebula Deals – 30.11 godzina 22:00
 • Program – Kerish Doktor 2015
 • Wartość – $19.95 USD
 • System – Windows 10, 8 (8.1), 7, Vista, Xp [32/64]

Pobierz program trial 15 dni i czekaj na wynik losowania: http://www.kerish.org/en/download.php

Ogłaszamy Koniec Cebula Deals.

W konkursie wzięło udział 10 osób:

ex-treme
derwaldi
widelec88
hoyna
PiotrN72
Asia78
kadniw67
kosherny
zenforgoten
mikolas

Do losowania użyliśmy systemu online Random Name Picker. Wyniki z wygranymi nickami załączamy na screenach. Klucze licencji zostaną wysłane do w/w użytkowników na podane adresy mail.

wynik losowania1wynik losowania2

Dziękujemy wszystkim za udział w zabawie i zachęcamy do częstszych odwiedzin serwisu. Postaramy się częściej organizować podobne konkursy, w których będziecie mogli wygrać darmowe licencje na jeszcze lepsze oprogramowanie.

12 Comments:

 1. Kiedy można się spodziewać klucza? (tak orientacyjnie)

  //edit//
  Odp:
  Licencję wysłaliśmy wczoraj tuż po losowaniu, proszę sprawdzić skrzynkę mail, także warto zajrzeć do folderu Spamu, ponieważ czasami tam trafiają wiadomości.

  Pozdrawiam Admin

 2. Bardzo dobry program, mam go od wczoraj i jestem zadowolony. Powiem od siebie, że nie znałem wcześniej tego programu i jestem zaskoczony jego możliwościami oraz lekkością. Też proszę o kluczyk :)))

  • Używam Kerisha drugi rok. Mam licencję trzy letnią z forum „Programy za darmo”. Nie potrzeba nic poza nim i system jest jak nowy!.

 3. Rewelacyjny program który daje duże możliwości, można powiedzieć – kombajn do optymalizacji i konserwacji systemu.
  Bije na głowę inne podobne programy które wcześniej używałem dlatego chciałbym wygrać licencję.
  Pozdrawiam.

 4. I ja chętnie wypróbuje ten sofcik, zainstalowałem i bardzo mi się podoba. pozdrawiam

 5. Program całkiem fajny i ma dużo możliwości chyba nawet więcej od Tune Up którego obecnie używam na co dzień. Warto skorzystać z okazji i może otrzymam od was klucz. Fajna akcja róbcie więcej takich, jestem za.

 6. Używam Glary Utilities, ale skusiłam się na Kerish skoro tak go reklamujecie. Nie znałam tego programu wcześniej i muszę powiedzieć, że naprawdę jest doskonały. Przeskanowałam komputer i znalazł mi ponad 3 Giga śmieci, oprócz tego zaskoczyły mnie możliwości jakie posiada, a ma ich mnóstwo. Bardzo proszę o licencję.

 7. Witam
  Jestem fanem TuneUp ale pozwoliłem sobie przetestować konkurencję czyli program Kerish Doctor 2015.
  Powiem tak:
  – plusy
  1. po zainstalowaniu pyta się czy ma byś uruchamiany przy starcie i pracować w tle czy na życzenie ( w TuneUp od razu w tle i trzeba kombinować z procesami aby na życzenie)
  2. przejrzysty interfejs – inny niż w TuneUp ale mam wrażenie że ciekawszy (lbo już się opatrzyłem na konkurencję i Kerish mnie się bardziej podoba?)
  3. Opcja ochrona plików – ciekawa sprawa – spodobała i się
  4. Aktualizacja programów – OK – niepotrzebne mi już SUMO

  -minusy
  1. mogła by być opcja – coś w rodzaju dezaktywacji programu
  2. Menu kontekstowe – mogło by być bardziej „łopatologiczne”
  3. Kwarantanna – kojarzy mi się z antywirusem

  To na tyle
  cdn
  Zabawa z kerish trwa

 8. Bardzo fajna aplikacja, po sprawdzeniu mojego starego Windowsa znalazła i naprawiła sporo błędów. Kompek dostał drugie życie. Dziękuję i proszę o kluczyk.

 9. Program z racji ilości oferowanych funkcji z całą stanowczością nazwać można kombajnem do obsługi systemu Windows. Oferuje on ciekawe narzędzie do wykrywania w czasie rzeczywistym i niwelowania wszelakich problemów ze środowiskiem oraz zainstalowanym w nim oprogramowaniem, a także zestaw kilkudziesięciu innych użytecznych opcji.Narzędzie pomimo dużej ilości funkcji polecić można każdemu, nawet mniej doświadczonemu użytkownikowi.

 10. I ja dołączam się z prośbą o kluczyk. Właśnie testuje programik i muszę powiedzieć, że swoimi możliwościami powala na kolana. Pomógł mi rozwiązać odwieczny problem jaki miałem. W moim laptopie strasznie głośno pracował wentylator, czasami myślałem, że wyrwie go z płyty. Po pierwszym uruchomieniu wyłapał masę błędów krytycznych i usuną je, po tej operacji laptop cichutko śmiga jak ta lala.

 11. Używałem kiedyś tego programu i powiem, że ma ogromne możliwości i jest o niebo lepszy od okrzyczanego AVG TuneUp czy CCleaner. Kerish Doktor to nie tylko optymalizator, ma ochronę antywirusową i bardzo dokładnie przeprowadza czyszczenie komputera z różnych szkodliwych kodów. Fajną opcją jest lektor, panienka mówi co należy na początku wykonać żeby naprawić błędy systemowe. Ogólnie mówiąc programik cud miód, warto pobrać 15 dniową wersję i samemu wypróbować jak działa. Akcja mi się bardzo podoba, choć nie mam szczęścia w wygranych to liczę po cichu, że psim swędem dostanę od was kluczyk. Pozdrawiam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *