DUMo PRO w promocji z kluczem

Dumo driver update

Program DUMo (Drivers Update Monitor) w profesjonalnej pełnej wersji dostępny za darmo z legalnym kluczem. Narzędzie skanuje zasoby komputera oraz wyświetla informację o nieaktualnych sterownikach. Aplikacja w płatnej wersji profesjonalnej, pozwala na aktualizację najnowszych driverów które dostępne są w oficjalnej witrynie producenta.

Obsługa oprogramowania jest bardzo prosta. Wystarczy w programie kliknąć dwa razy na nieaktualny sterownik i automatycznie zostaniemy przeniesieni do strony, gdzie można zaktualizować sterownik.

Narzędzie wyświetla twórcę sterownika czy jego aktualną najnowszą wersję. Dodatkowo monitoruje pracę CPU, RAM oraz tworzy i zapisuje raporty ostatnich aktualizacji. Jest to skuteczna metoda, która pozwala utrzymać dobrą kondycję systemu operacyjnego Windows i zapewnia sprawne działanie wszystkich urządzeń zainstalowanych w komputerze.

DUMO PRO

Instalacja, obsługa oraz proces rejestracji DUMo.

Program wystarczy pobrać i zainstalować na komputerze wpisując w polu rejestracji załączony klucz licencji. Rejestrację do wersji Pro wykonamy przez kliknięcie na znak zapytania, który znajduje się na górnej belce interfejsu. Następnie przechodzimy do zakładki About i wpisujemy numer seryjny oraz nazwę usera i klikamy ok. Od tej pory możemy cieszyć się pełną profesjonalną wersją DUMo.

DUMo-PRO rejestracja klucza

Uwaga po instalacji na pulpicie pojawią się dodatkowe dwie ikony "Clean computer KCleaner" i "Software Update SUMo". Są nie groźnie i nie zawierają Adware. Obydwie ikony można śmiało usunąć do kosza, zostawiamy tylko DUMo.

Program jest prosty w obsłudze, nie posiada języka polskiego.

Kompatybilny z Windows 10, 8, 7, XP [32 i 64 bity]

Klucz z numerem seryjnym:

Użytkownik (Name): SharewareOnSale

Serial: 21090073066094078108065096074097079097080093081050046049056

Pobierz DUMo

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish