Mask Surf Pro 3.7 z kluczem w promocji

Pełna wersja programu Mask Surf Pro dostępna w darmowej promocji z całkowicie legalnym kluczem. Aplikacja szczególnie przydatna dla wszystkich, którzy cenią sobie anonimowość i prywatność w sieci. Narzędzie ukrywa dane użytkownika maskując oryginalny adres IP, MAC karty sieciowej, system operacyjny, a nawet identyfikację przeglądarki internetowej.

Oprócz tych funkcji zaciera ślady z ostatnich aktywności i podmienia lokalizację połączenia sieciowego. Program bazuje na platformie TOR (The Onion Router) i bezpiecznie zmienia wszystkie protokoły TCP/IP.

Mask Surf Pro 3.7Mask Surf Pro zmiana lokalizacjiMask Surf Pro zmiana systemu i licencja

W profesjonalnej wersji mamy do wyboru kilkadziesiąt krajów z dowolnymi adresami IP, wystarczy wskazać którą lokalizację chcemy wykorzystać i dodać ją do panelu. Oprócz tego w szybki sposób można zmienić rodzaj identyfikacji systemu operacyjnego.

W opcjach mamy wybór podmiany z własnego na: Windows: XP, Vista, 7, 8 lub Mac OS X na: Leopard, Snow Leopard, Lion jak również nie zabrakło zmiany na Linux.

Zaawansowane funkcje maskowania, pozwalają ukrywać i zamieniać identyfikację przeglądarki odpowiednio do wcześniej ustawionego systemu. Do wyboru mamy większość najpopularniejszych jak: Internet Explorer, Firefox, Chrome, Opera, Epiphany, Konqueror czy Safari. W domyślnych ustawieniach znajdziemy również możliwość zmiany prędkości transferu.

Opcjonalnie jest ustawiona na 0,2 Mbit/sek, ale w miarę zapotrzebowania można zwiększyć do 0,5 lub 1 Mbit/sek. Narzędzie tworzy raporty i zapisuje czynności w postaci logów. Program jest dostępny w wersji angielskiej.

Obsługa oprogramowania Mask Surf Pro jest bardzo prosta i brak znajomości języka angielskiego nie powinna stanowić większej przeszkody.

Program kompatybilny z Windows Xp, Vista, 7, 8, 8,1 (32/64 Bity).

Promocja wygasła.

Pobierz Mask Surf Pro 3.7

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish